Zamknij

Anna Samusionek pokazała córkę. Angelika skończyła 18 lat [FOTO]

Sylwia Wamej
29.04.2020 14:31
Anna Samusionekj
fot. Instagram.com/Anna Samusionek

Anna Samusionek pokazała najnowsze zdjęcie córki. Angelika Zuber-Samusionek jest już dorosła. Jak dziś wygląda 18-latka?

Anna Samusionek pochwaliła się zdjęciem 18-letniej córki Angeliki

Anna Samusionek jest mamą 18-letniej córki Angeliki ze związku z byłym mężem - Krzysztofem Zuberem. Dzieciństwo dziewczynki nie było sielanką. Przed laty jej rodzice toczyli zacięty spór o prawo do opieki nad dzieckiem. Sprawa była opisywana w niemal wszystkich mediach. Anna Samusionek i Krzysztof Zuber publicznie kłócili się o dziecko. Miała też być między nimi przemoc domowa. W wyniku  walki rodziców dziewczynka trafiła do domu dziecka, a później zamieszkała z rodziną zastępczą.

Dziś Angelika jest już dorosła i może sama decydować o swoim życiu. Annie Samusionek udało się odbudować relacje z córką. Ostatnio gwiazda "Na Wspólnej" opublikowała najnowsze zdjęcie Angeliki, która wyrosła na piękną dziewczynę.

Angelika Zuber-Samusionek prywatnie

Na instagramowym profilu córki Anny Samusionek widać, że 18-letnia Angelika ma wiele pasji - m.in. gra na gitarze, jeździ konno i trenuje boks. Na profilu 18-latki goszczą też zdjęcia słynnej mamy - Anny Samusionek.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW