Zamknij

Anna Samusionek przeszła wielką metamorfozę. Gwiazda „Na Wspólnej” zaszalała u fryzjera

Judyta Wanicka
18.10.2019 15:08
Anna Samusionek
fot. Instagram:@anna_samusionek

Anna Samusionek zmieniła fryzurę. Ekranowa Ilona Zdybicka z „Na Wspólnej” postanowiła poddać się metamorfozie i powrócić do dawnej długości włosów. Efekty fryzjerskiej przemiany pokazała na Instagramie. Tak Anna Samusionek wygląda w nowej fryzurze. 

Anna Samusionek jest jedną z najpopularniejszych gwiazd serialu „Na Wspólnej”, w którym wciela się w rolę Ilony Zdybickiej, właścicielki agencji nieruchomości. Ostatnio pojawiła się również w „Na dobre i na złe” oraz nowym serialu Polsatu „Zawsze warto”. Do tej pory aktorka pojawiała się na ekranie w krótkich włosach. Ale teraz widzowie będą mieli okazje zobaczyć ją w zupełnie nowym wydaniu. Anna Samusionek postanowiła przedłużyć włosy i zafundować sobie modną fryzurę z grzywką. 

Anna Samusionek z „Na Wspólnej” zmieniła fryzurę 

Gwiazda „Na Wspólnej” uznała, że najwyższy czas zmienić coś w swoim wyglądzie. W tym celu wybrała się do salonu znanej stylistki fryzur i przedłużyła włosy. Krótkie nie dawały jej zbyt dużego pola do popisu. Za to dłuższe będzie mogła upinać na różne sposoby. Anna Samusionek ma teraz włosy średniej długości oraz modną grzywkę. Aktorka pochwaliła się efektami fryzjerskiej metamorfozy na Instagramie. 

Zrobiło się tak wiosennie, że uznałam, iż czas na zmiany i nową energię. Jaka to radocha! Dość czekania. W końcu będę mogła zrobić koński ogon – napisała. 

Fankom nowa fryzura Anny Samusionek bardzo się spodobała. Pod postem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy.

Pięknie Aniu. Wyglądasz jak nastolatka. Bardzo wiosennie.

Anioł! 

Super metamorfoza – piszą fanki. 

RadioZET.pl/jw