Zamknij

Anna Senkara w bikini. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" pokazała odważne zdjęcia [FOTO]

01.06.2021 17:58
Anna Senkara z "Dzień Dobry TVN" w bikini
fot. TRICOLORS/East News

Anna Senkara, korespondentka "Dzień Dobry TVN" ma szansę zostać nową gwiazdą stacji. Internauci zachwycili się urodą dziennikarki, która pokazała zdjęcie w bikini. Kim jest piękność porównywana do Anny Wendzikowskiej?

"Dzień Dobry TVN" to obok "Pytania na śniadanie" czołowy polski program śniadaniowy, który dostarcza Polakom rozrywki i informacji o poranku, dbając, by dobrze zaczęli każdy kolejny dzień. W tego typu formatach ważna jest różnorodność, możemy zatem oglądać reportaże, wywiady, występy artystów i wiele więcej. Ogromne znaczenie ma dobór prowadzących, którzy muszą wykazać się nie tylko profesjonalizmem, ale także zyskać sympatię widzów. Z tym stacja TVN nie ma problemu, osobowości telewizyjne takie jak Marcin Prokop, Dorota Wellman, Filip Chajzer czy znany z RadiaZET Damian Michałowski, radzą sobie świetnie. Nie sposób nie wspomnieć o osobach, które prowadzą tematyczne fragmenty, między innymi o Annie Wendzikowskiej.

Coraz większą popularnością cieszy się także korespondentka "Dzień Dobry TVN" Anna Senkara, która prezentuje informacje z Wielkiej Brytanii. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych mieszka w Londynie od 7 lat, jest zatem na bieżąco z wydarzeniami, jakie rozgrywają się na wyspach. Każdy jednak potrzebuje chwili oddechu, Ania nie jest wyjątkiem. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z Portugalii, gdzie wypoczywa i cieszy się słoneczną pogodą. Jej zdjęcia w kostiumie kąpielowym oczarowały internautów.

ZOBACZ TAKŻE:  Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Widzowie nie wierzyli w to, co słyszą [WIDEO]  

Anna Senkara w bikini. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" odsłoniła ciało

Na profilu Anny Senkary na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia i nagranie, na którym możemy podziwiać dziennikarkę w kostiumie kąpielowym. Internauci niemal natychmiast zauważyli, że korespondentka jest w świetnej formie, a urody i figury mogłyby jej pozazdrościć koleżanki z telewizji.W komentarzach zaroiło się od komplementów.

- Przepiękne widoki, a Pani Aniu, figura na medal.

- Jak dla mnie figura idealna.

- Pani Kochana, ja taki płaski brzuchol to ze 20 lat temu miałam. Miło wspominam. Normalnie łogień - czytamy.

Pod kolejnym zdjęciem z plaży Senkara odpowiedziała bardzo skromnie.

- To już ostatnie zdjęcie z plaży, przysięgam! Nie uważam, że moja sylwetka jest idealna, ale bardzo ją lubię! - napisała.

Fani jednak byli zgodni, że Anna wygląda świetnie i powinna chwalić się swoim zgrabnym ciałem.