Zamknij

Anna Skura okaleczona po zabiegu. Pokazała się po wyjęciu toksycznej substancji [FOTO]

24.09.2021 15:25
Anna Skura
fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Skura z bloga What Anna Wears ma okaleczone ciało po usunięciu żelu do modelowania biustu, który okazał się niebezpieczny dla zdrowia i niósł ryzyko poważnych komplikacji. Znana influencerka pokazała ciało w pierwszej sesji po operacji.

Anna Skura poddała się operacji usunięcia toksycznego preparatu do modelowania piersi. Influencerka znana z bloga What Anna Wears relacjonowała pobyt w szpitalu i pokazywała fanom obandażowany biust, nie kryjąc przy tym łez. Gwiazda musiała się pogodzić z faktem, że jej ciało zostało oszpecone na resztę życia. 

Usunięto z mojego ciała większość preparatu wraz z częścią moich mięśni. [...] strach przed operacją to jedno. Ale świadomość, że będę okaleczona, a moje piersi zdeformowane okazała się dla mnie bardzo trudna - powiedziała w rozmowie z WP Kobieta Skura. 

Anna Skura z What Anna Wears na zdjęciach po operacji 

Anna Skura jest w trakcie rekonwalescencji, lecz postanowiła podzielić się z fanami pierwszą pozowaną sesją po inwazyjnej operacji. Blogerka pokazała się w beżowej sukience na ramiączkach i choć nie odsłoniła zbytnio dekoltu, da się zauważyć wyraźną zmianę kształtów. 

Zamknięcie oczu niczego nie zmieni. Nic nie zniknie tylko dlatego, że udajesz, że nie widzisz, co się dzieje. A następnym razem, gdy je otworzysz, będzie może jeszcze gorzej. Tak bardzo dobrze to znam. Kiedyś tak bardzo bałam się stawić twarz prawdzie, zmierzyć się z lękiem i strachem, że wolałam po prostu myśleć, że czegoś nie ma. Dziś nie boje się już stawiać czoła temu, co jest niewygodne i poza moją strefą komfortu. A Ty jaką masz z tym relacje? - napisała, nawiązując do swoich przeżyć. 

Linda Evangelista została dotkliwie oszpecona. Ikona wybiegów ma zdeformowane ciało [FOTO]

annaskura2
fot. Instastories:@whatannawears
annaskura3
fot. Instastories:@whatannawears