Zamknij

Anna Skura pokazuje nagie ciało po operacji piersi. Odsłoniła blizny w przejmującej sesji [FOTO]

01.10.2021 15:40
Anna Skura
fot. Michal WARGIN/East News

Anna Skura z bloga What Anna Wears pokazała, jak wyglądają jej piersi po operacji usunięcia żeli do modelowania biustu. Influencerka zdecydowała się na zabieg, gdy okazało się, że zaaplikowana substancja jest toksyczna i może powodować poważne schorzenia. Skura  przyznała, że jej ciało zostało dotkliwe okaleczone. Wreszcie zdecydowała się zaprezentować nago. 

Anna Skura to popularna influencerka prowadząca bloga What Anna Wears. W ciągu kilku lat z dziewczyny prezentującej stylizacje i zamieszczającej relacje z podróży stała się jedną z najbardziej wpływowych gwiazda social mediów w Polsce. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 400 tys. użytkowników, zaś działalność rozciąga się nie tylko na tematykę modowo-urodową, ale także podróżniczą, kulinarną, sportową i parentingową. Olbrzymia popularność w sieci sprawiła, że blogerkę zaproszono do trzeciej edycji reality show "Agent - Gwiazdy".

Prywatnie Skura jest szczęśliwą mamą 3-letniej Melody Imaan, owocem związku z Markiem, którego poślubiła sześć lat temu na Zanzibarze. Jesienią zeszłego roku blogerka poinformowała o przygotowaniach do rozwodu. Problemy w życiu osobistym Skury zbiegły się z poważnym problemem natury zdrowotnej. 33-latka jakiś czas temu poddała się zabiegowi modelowania biustu modną metodą aquafillingu, lecz po pewnym czasie zaaplikowane żele uznano za niebezpieczne i gwiazda zdecydowała się je usunąć. Operacja była poważna i choć przebiegła pomyślnie, ciało blogerki zostało dotkliwie okaleczone, z czym trudno było jej się pogodzić. 

Anna Skura przestrzega przed zabiegiem, przez który ma okaleczone ciało. "Deformacja, rany, blizny"

Anna Skura z What Anna Wears pokazała blizny po operacji biustu

Anna Skura regularnie informowała fanów o swoim stanie, zamieszczając obszerne relacje ze szpitala i rekonwalescencji po powrocie do domu. Wówczas po raz pierwszy zdecydowała się pokazać fanom z obandażowanym biustem. Niedawno zamieściła pierwszą pozowaną sesję w cienkim topie, w której dało się zauważyć wyraźną zmianę kształtów. W końcu Anna Skura odważyła się pokazać nago i odsłonić pooperacyjne blizny

Patrząc na to zdjęcie, widzę Kobietę, którą nie chowa się za swoimi bliznami traktując je jako porażki i powód do wstyduWidzę Kobietę, która nie boi się spojrzeć Ci w oczy i powiedzieć, to te i inne blizny zbudowały jej historię oraz że ma w sobie więcej siły, niż to, co chciało ją skrzywdzić - wyznaje we wpisie influencerka. 

Ta Kobieta to ja. Dlaczego to robię, zapytasz. Robię to dla wszystkich Kobiet, a wiem, że jest Was tu wiele, które mając w sobie lęk przed oceną, chowają się pod poczuciem wstydu. Z tego miejsca, chciałam ukochać Was do siebie i przypomnieć, że razem jesteśmy silniejsze. Lekcja, którą j wyciągam dla siebie, jest ważniejsza, niż wszystko, co do tej pory przeszłam, bo pokazała mi, że miłość do siebie, która każdego dnia buduje, nie jest zależna od tego, jak wyglądam. Nauczyłam się akceptować swoje nowe ciało, a blizny, które widzę codziennie rano w lustrze, pokazują mi, jak jestem silna… a stojąc przed tym lustrem, nie boję się spojrzeć sobie w oczy i z pełną odpowiedzialnością za te słowa powiedzieć: Jesteś idealna taka, jaka jesteś. Jesteś piękna. Kocham Cię - napisała. 

Zdjęcie oraz wpis Anny Skury poruszyły mnóstwo internautów. W komentarzach płyną słowa wsparcia od fanów oraz zaprzyjaźnionych gwiazd. Blogerkę wsparli m.in. Maffashion, Paulina Krupińska, Peja, Blog Ojciec i Red Lipstick Monster.

Linda Evangelista została dotkliwie oszpecona. Ikona wybiegów ma zdeformowane ciało [FOTO]