Zamknij

Anna Skura się rozwodzi. Blogerka wydała oświadczenie. "Nie chcę dłużej tego ukrywać"

13.11.2020 13:58
Anna Skura
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Anna Skura z bloga What Anna Wears rozwodzi się po pięciu latach małżeństwa. Gwiazda social mediów przekazała smutną wiadomość za pośrednictwem Instagrama. 

Anna Skura jest blogerką lifestylową i jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Od lat tworzy bloga What Anna Wears, na którym publikuje wpisy poświęcone modzie, podróżom, gotowaniu i aktywnemu stylowi życia. Jej profil na Instagramie śledzi 385 tys. użytkowników spragnionych bajecznych sesji i relacji z egzotycznych podróży, które gwiazda odbywa regularnie. Zamiłowanie do dalekich wojaży i trekkingów sprawiło, że blogerka otrzymała zaproszenie do trzeciej edycji programu "Agent - Gwiazdy". 

Anna Skura chętnie dzieli się życiem prywatnym. Pięć lat temu poślubiła na Zanzibarze ukochanego Marka. W 2018 roku przyszła na świat ich córka Melody Imaan. Blogerka nie kryła szczęścia i chętnie opowiadała w wywiadach o swoim związku. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu. W ostatniej relacji Anna Skura poinformowała, że rozstała się z mężem i przygotowuje się do rozwodu. 

Anna Skura w ogniu krytyki. Blogerka poleciała do Arabii Saudyjskiej na zaproszenie księcia podejrzewanego o morderstwo

Anna Skura z What Anna Wears rozwodzi się 

Fani śledzący Annę Skurę w social mediach od dawna podejrzewali, że jej małżeństwo przechodzi kryzys. W końcu blogerka zabrała głos. W nagraniu zamieszczonym na Instagramie wyjaśniła, że jej związek rozpadł się już jakiś czas temu. 

Nie chcę dłużej tego ukrywać. Wiele z was o to pyta, a ja chce być z Wami szczera. Po prostu wybrałam taką drogę w swoim życiu. [...] Jakiś czas temu postanowiliśmy z Markiem podjąć decyzję o rozstaniu i obecnie przygotowujemy się do rozwodu - zakomunikowała w nagraniu. 

Anna zapewniła, że pozostają z Markiem w dobrych relacjach. Zwróciła się też z prośbą do fanów. 

Oczywiście pozostajemy w dobrych relacjach i chciałam wam to powiedzieć, bo chciałam być z Wami szczera, ale bardzo prosimy was o uszanowanie naszej prywatności i o nie dociekanie - powiedziała. 

Blogerka pragnie zachować szczegóły dla siebie. Nie chce również, by jej profil oglądały osoby z zewnątrz, dlatego zdecydowała się zmienić status na prywatny. 

anna skura 2
fot. VIPHOTO/East News