Zamknij

Anna Skura w ogniu krytyki. Blogerka poleciała do Arabii Saudyjskiej na zaproszenie księcia podejrzewanego o morderstwo

Redakcja
17.12.2018 10:39
Anna Skura w ogniu krytyki. Blogerka poleciała do Arabii Saudyjskiej na zaproszenie księcia podejrzewanego o morderstwo
fot. Instagram:@whatannawears

Anna Skura, znana z prowadzenia bloga What Anna Wears, poleciała do Arabii Saudyjskiej na zaproszenie podejrzewanego o morderstwo księcia Muhammada ibn Salmana. Internauci nie kryli oburzenia i mocno skrytykowali blogerkę.

Anna Skura to popularna blogerka i podróżniczka, skupiająca się na promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 310 tysięcy użytkowników. W tym roku można było oglądać ją także w telewizji, wystąpiła w trzeciej edycji programu „Agent Gwiazdy”. Influencerka w mediach społecznościowych relacjonuje każdą ze swoich podróży, jednak ostatnie wpisy z pewnością nie przysporzyły jej fanów. Wręcz przeciwnie, profil Anny został zalany falą negatywnych komentarzy.

Post Anny Skóry
fot. Instagram:@whatannawears

Anna Skura w ogniu krytyki

W piątek, 14 grudnia na Instagramie blogerki pojawiło się zdjęcie z lotniska oraz wpis, który wywołał burzę w sieci. Skóra pochwaliła się, że została zaproszona do Arabii Saudyjskiej. Podróż zagraniczna być może nie byłaby niczym szokującym, gdyby Anna nie poinformowała, że przyleciała na zaproszenie księcia Muhammada ibn Salmana, który według ustaleń śledczych ma być odpowiedzialny za zabójstwo. Chodzi tu o śmierć saudyjskiego dziennikarza związanego z opozycją, Dżamala Chaszkudżiego. Internauci nie kryli oburzenia faktem, że Skura przyjęła zaproszenie do kraju, gdzie łamane są prawa człowieka i to od takiego gospodarza. Pod fotografiami blogerki pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

ZOBACZ TEŻ: Anna Skóra nadała córce bardzo oryginalne imię

„Nie pomoże puder, róż. Słabo się chwalić zaproszeniem od mordercy. Brakiem szacunku do swoich obserwujących tracisz i mój szacunek. Unfollow i mam nadzieję, że nie tylko ode mnie”.

„Wow kobieto to kraj morderców, a Ty się jarasz...”

„Dziewczyno ostatnio u ciebie wpadka za wpadką. Niweczysz całą pracę jaką włożyłaś. Kto ci doradza? Ten ktoś prowadzi cie na manowce”.

„Masakra, jak można się chwalić zaproszeniem od takiej osoby. Szkoda, że liczą się Aniu tylko zdjęcia. No zaskoczona jestem”.

To tylko kilka z opublikowanych komentarzy. Pod zdjęciami Skury rozpętała się prawdziwa burza. Internauci zwracają uwagę między innymi na sponsorowane wycieczki, które mają ocieplić wizerunek Arabii Saudyjskiej, gdzie nadal nie są przestrzegane między innymi prawa kobiet. Sama podróżniczka edytowała post, usuwając z niego informację o zaproszeniu od Muhammada ibn Salmana. Dziś opublikowała także wpis, w którym przeprasza wszystkich fanów, których uraziła podjęta przez nią decyzja.

„Przykro mi i przepraszam Was, że poczuliście się rozczarowani moim zachowaniem, bo nigdy nie było to moją intencją.Mam też wielką nadzieję, że już więcej nie będziecie musieli tego tutaj doświadczać i mimo to zostaniecie tu ze mną, by wspólnie dalej odkrywać świat”.

Anna Skóra przeprasza fanów
fot. Instagram:@whatannawears

RadioZET.pl/MF