Zamknij

Anna Skura w szpitalu. Blogerka przeszła poważną operację. "Nie będę już wyglądać tak samo"

16.08.2021 07:55
Anna Skura
fot. Tricolors/ East News

Anna Skura trafiła do szpitala. Blogerka poinformowała swoich fanów, że musiała przejść poważną operację. Zdradziła, że będzie wyglądać po niej inaczej, niż dotychczas.

Anna Skura znana jest doskonale wszystkim fanom podróży. Na jej Instagramie wielbiciele znajdą piękne zdjęcia z dalekich wojaży. Skura wydała też ebooka z najlepszymi balijskimi przepisami. Niestety, ostatnio gwiazda musiała odłożyć na bok wszystkie zawodowe projekty, gdyż trafiła do szpitala. Blogerka od tygodnia przebywa pod opieką lekarzy, na oddziale chirurgii plastycznej. Gwiazda zdradziła, że musiała przejść operację piersi.

Zobacz też:  Anna Skura się rozwodzi. Blogerka wydała oświadczenie. "Nie chcę dłużej tego ukrywać"

 Anna Skura w szpitalu. Blogerka przeszła poważną operację. "Nie będę już wyglądać tak samo"

"Jestem siódmy dzień w szpitalu na oddziale chirurgii plastycznej i w poniedziałek miałam bardzo poważną operację. Ta operacja jest mi potrzebna, sprawi, że będę zdrowsza, ale… Nie chcę używać słów lepiej czy gorzej, ale sprawi, że nie będę wyglądać już tak samo, jak wcześniej. (…) Nie mam raka na szczęście, nie straciłam piersi w ogóle. Trochę ich jest, są mniejsze, ale nie jest tak, jakbym chciała, czy myślałam, że będzie" - wyjaśniła Skura w mediach społecznościowych.

Blogerka na szczęście czuje się już lepiej.

"Te pierwsze dni byłam w jakimś totalnym kosmosie i krainie smutku. Dostawałam dodatkowe leki uspokajające, ale trochę mnie zamulały. Więc już dziś z nich zrezygnowałam. Pomyślałam sobie: "Ok, już wiem, jak to wygląda". Dopiero wczoraj się na to zdecydowałam, ale miałam przy sobie super wsparcie kochanych panów doktorów" - powiedziała. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Anna Skura
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News