Zamknij

Anna Skura w żałobie. Gwiazda "Agenta Gwiazdy" straciła najbliższą osobę

26.06.2020 08:29
Anna Skura pożegnała zmarłego ojca
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Skura, popularna blogerka znana z udziału w "Agencie Gwiazdy", podzieliła się z fanami tragiczną wiadomością. Zmarł ukochany ojciec celebrytki. We wzruszającym wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych Skura pożegnała tatę.

Anna Skura to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek-podróżniczek. Razem z mężem prowadzi biuro organizujące wycieczki zagraniczne, promuje także sportowy tryb życia, sama uprawia między innymi pole dance, bieganie i surfing. Swoją pasją postanowiła dzielić się w mediach społecznościowych, co przyniosło jej dużą popularność i liczne grono oddanych fanów. Jej profil na Instagramie "What Anna Wears" obserwuje już ponad 350 tysięcy użytkowników, na koncie ma także współpracę przy wielu kampaniach reklamowych. Mogliśmy oglądać ją w 3. edycji "Agenta Gwiazdy".

Media społecznościowe to naturalne środowisko Anny, nic więc dziwnego, że za ich pośrednictwem podzieliła się z fanami ważną wiadomością. Niestety, wiadomością niezwykle tragiczną. Internetowa gwiazda zdradziła, że zmarł jej ukochany tata. Na Instagramie opublikowała zdjęcie i bardzo emocjonalny wpis, który wzruszył jej wielbicieli do łez.

 Blogerka Anna Skura pokazała poparzone nogi. Córka strąciła herbatę

Anna Skura w żałobie. Blogerka pożegnała zmarłego tatę

Na profilu Anny Skury na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym czuwa przy szpitalnym łóżku. W opisie fotografii możemy przeczytać emocjonalny wpis blogerki, która we wzruszających słowach pożegnała zmarłego ojca.

- „Nowy rozdział życia przywitał nas chłodnymi objęciami. Dał nam zupełnie nieznanego bólu, płaczu, zwątpień, protestów, niedowierzania. Wspomnień, których wcale mieć nie chcemy. Próbujemy ułożyć w głowie tę nową rzeczywistość, choć nie bardzo wiemy jak to zrobić. Ale też wcale tego nie chcemy wiedzieć”. Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy, wróć do nas". Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty. Tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam. Do dzisiaj. Nie potrafię nic więcej napisać. Nie potrafię i nie chce być silna - czytamy.

Pod postem Ani pojawiły się liczne komentarze, w których fani chcieli dodać jej otuchy i wesprzeć.

- Aneczko dużo siły kochana. Tak bardzo współczuję,

- Trzymaj się moja Perełko mocno. Baaardzo mi przykro i ślę moc miłości - czytamy.

My także składamy Annie kondolencje.

 Natalia Kukulska w żałobie. Gwiazda straciła przyjaciela