Zamknij

Anna Skura zdradziła imiona córki. Są bardzo oryginalne

Redakcja
29.08.2018 10:45
Anna Skura zdradziła imiona córki. Są bardzo oryginalne
fot. facebook.com/skura.anna

Anna Skura to podróżniczka i blogerka znana z występu w „Agent Gwiazdy”. Kilka dni temu w Nowym Jorku urodziła córeczkę. Postanowiła podzielić się na Instagramie jej zdjęciem, a także zdradzić imiona, jakie wybrała dla swojej pociechy. Trzeba przyznać, że są bardzo oryginalne.

Do niedawna Anna Skura nie znajdowała się w centrum uwagi. Medialną popularność zyskała dzięki udziałowi w programie „Agent Gwiazdy”. Tymczasem blogerka podróżnicza skupia na swoim profilu ponad 300 tysięcy obserwatorów i jest w sieci niezwykle popularna. Nic dziwnego zatem, że informacja o tym, że urodziła córeczkę, zelektryzowała internautów. Wczoraj Skura opublikowała z kolei stylizowane zdjęcie pociechy oraz zdradziła jej imię, a w zasadzie imiona. Wyjaśniła również, dlaczego zdecydowała się na tak oryginalny wybór.

Anna Skura nadała córce oryginalne imiona

Krajowi celebryci powoli przyzwyczajają nas do bardzo oryginalnych imion, jakie nadają swoim dzieciom. Przypomnijmy na przykład Fabienne i Xaviera Wiśniewskich czy wzbudzające kontrowersje imię syna Wojciecha Szczęsnego. Anna Skura zdecydowała się na nadanie córce dwóch imion i przedstawiła światu maleńką Melody Imaan. Pod zdjęciem napisała:

Poznajcie naszą dziewczynkę Melody Imaan, nową towarzyszkę naszych podróży, która wniosła w nasze życie tyle niespodziewanej miłości i szczęścia. Melody-Najmłodsza (prawie) zdobywczyni Aconcagua, dzielna mała podróżniczka, która jeszcze za nim się urodziła zdążyła odwiedzić już prawie 19 krajów na 5 kontynentach odbywając prawie 40 lotów”. 

Melody to imię pochodzenia greckiego, natomiast Imaan to imię arabskie. Dziewczynka przyszła na świat w Nowym Jorku.

Imię córki Anny Skury komentowane przez internautów

Można było się spodziewać, że wśród komentarzy pojawią się zarzuty, że imiona są zbyt oryginalne i nie typowo polskie. Rzeczywiście, część osób skrytykowała wybór Anny, jednak przeważająca grupa internautów była zachwycona zarówno imionami dziecka, jak i samą fotografią.

„Cudowna jest!  Absolutnie nie zwracaj uwagi na zawistnych ludzi. Ludzie gadają i będą  gadać, nieważne co powiesz/zrobisz. Wszystkim nie dogodzisz”.

„Wow imię przepiękne! Kojarzy mi się z wolnością i romantyzmem”

„A ja bym nawet nie pomyślała ze ktoś mógłby negatywnie skomentować taki mały CUD !”

Fani najwyraźniej zdają sobie sprawę, że podróżniczka jest obywatelką świata i w ten sam sposób traktują także jej córeczkę.

RadioZET.pl/MF