Zamknij

Anna Starmach na spacerze z córką. Gwiazda "MasterChefa" wydała na wózek więcej niż Lewandowscy

Redakcja
28.11.2018 15:35
Anna Starmach na spacerze z córką. Gwiazda "MasterChefa" wydała na wózek więcej niż Lewandowscy
fot. Instagram:@anna_starmach

W połowie listopada Ania Starmach została mamą. W sieci pochwaliła się zdjęciem ze spaceru z córeczką. Widać, że gwiazda "MasterChefa" nie oszczędzała na wózku dla swojej pociechy. Mogła na niego wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Anna Starmach to autorka książek kucharskich, która prowadzi także blog kulinarny. Jednak największą popularność przyniosła jej współpraca z TVN. Starmach jest jurorką polskiej edycji kulinarnego show "MasterChef" oraz jego dziecięcej wersji, "Master Chef Junior". Sama wygrała w 2010 roku konkurs "Gotuj o wszystko" zorganizowany przez stację.

13 listopada jurorka pochwaliła się fanom zdjęciem nowo narodzonego dziecka. Anna i jej mąż Piotr Kuska zostali szczęśliwymi rodzicami małej Jagny. Po porodzie Starmach wycofała się z życia medialnego i zajęła opieką nad córką. Nie zapomniała jednak o swoich wiernych fanach i postanowiła podzielić się z nimi zdjęciem ze spaceru. Fotografia jest niezwykle urocza, ale dziennikarze "Super Expressu" zwrócili również uwagę na wózek, w którym przewożona jest mała Jagna.

Anna Starmach z córką
fot. Instagram:@anna_starmach

Anna Starmach wydała na wózek więcej niż Lewandowscy

Jak ustalił "Super Express", wózek Anny Starmach to wyjątkowo drogi model marki Silver Cross, w którym znalazł się między innymi kocyk z kaszmiru i wkładka z owczej wełny. Wszystkie wykorzystane do jego produkcji materiały są najwyższej możliwej jakości. Jakość jest jednak kosztowna, model ten według dziennika ma być wart około 15 tysięcy złotych. Oznacza to, że Starmach zainwestowała w komfort córki jeszcze więcej niż Anna i Robert Lewandowscy. Wózek ich córki Klary ma być wart około 9 tysięcy. Jak możemy jednak przeczytać pod zdjęciem, dla Anny Starmach pieniądze nie grają roli, liczy się to, jak dziecko zmieniło jej życie.

- Odkąd Jagna jest z nami, codziennie się czegoś uczę. Wszystko jest nowe, wszystko może zaskakiwać, wszystko może cieszyć. I choć z plecakiem zwiedziłam pół świata to emocje, jakie towarzyszyły naszemu pierwszemu spacerowi, zostawiają wszystkie destynacje daleko w tyle! Malutka-dziękuję!

ZOBACZ TAKŻE: Znamy finalistów "MasterChef". Kto powalczy o główną nagrodę?

Starmach
fot. Instagram:@anna_starmach

RadioZET.pl/se.pl/MF