Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Starmach urodziła. Tak na imię dostanie jej córeczka

13.11.2018 12:56

Anna Starmach urodziła. Na świat przyszła długo wyczekiwana córeczka prowadzącej „MasterChefa”. Dostanie bardzo ładne, tradycyjne imię.

Anna Starmach fot. Instagram

Anna Starmach i jej mąż Piotr Kuska powitali na świecie córeczkę. Jurorka „MasterChefa” niedawno urodziła i pochwaliła się tym faktem w sieci. Od razu zdradziła też płeć i imię swojego dziecka. Okazuje się, że to dziewczynka, a na imię dostała Jagna.

Anna Starmach urodziła

1

„Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś... Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena...” – napisała gwiazda. W swoim poście znalazła też miejsce na podziękowanie dla personelu szpitala, w którym rodziła.
„Z tego miejsca chciałam bardzo podziękować pracownikom i personelowi szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. A w szczególności doktorowi Marcinowi Opławskiemu, Andrzejowi Opalskiemu oraz wspaniałej położnej Annie Jastrzębskiej – zadbaliście o nas najlepiej na świecie!” – dodała. Fani od razu pospieszyli z gratulacjami. Również my przyłączamy się do tych ciepłych słów.

Anna Starmach została mamą

O tym, że prowadząca „MasterChefa” i jej mąż spodziewają się dziecka, dowiedzieliśmy się w sierpniu. Gwiazda kulinarnego programu ogłosiła to na Instagramie i jednocześnie zaznaczyła, że cieszy się, iż udało się to wszystko zachować w sekrecie do chwili, kiedy sami postanowią to ujawnić.

Jaszcze raz gratulujemy!

RadioZET.pl/SA

Oceń