Zamknij

Anna Starmach urodziła. Tak na imię dostanie jej córeczka

Redakcja
13.11.2018 12:56
Anna Starmach
fot. Instagram

Anna Starmach urodziła. Na świat przyszła długo wyczekiwana córeczka prowadzącej „MasterChefa”. Dostanie bardzo ładne, tradycyjne imię.

Anna Starmach i jej mąż Piotr Kuska powitali na świecie córeczkę. Jurorka „MasterChefa” niedawno urodziła i pochwaliła się tym faktem w sieci. Od razu zdradziła też płeć i imię swojego dziecka. Okazuje się, że to dziewczynka, a na imię dostała Jagna.

Anna Starmach urodziła

1

„Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś... Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena...” – napisała gwiazda. W swoim poście znalazła też miejsce na podziękowanie dla personelu szpitala, w którym rodziła.
„Z tego miejsca chciałam bardzo podziękować pracownikom i personelowi szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. A w szczególności doktorowi Marcinowi Opławskiemu, Andrzejowi Opalskiemu oraz wspaniałej położnej Annie Jastrzębskiej – zadbaliście o nas najlepiej na świecie!” – dodała. Fani od razu pospieszyli z gratulacjami. Również my przyłączamy się do tych ciepłych słów.

Anna Starmach została mamą

O tym, że prowadząca „MasterChefa” i jej mąż spodziewają się dziecka, dowiedzieliśmy się w sierpniu. Gwiazda kulinarnego programu ogłosiła to na Instagramie i jednocześnie zaznaczyła, że cieszy się, iż udało się to wszystko zachować w sekrecie do chwili, kiedy sami postanowią to ujawnić.

Jaszcze raz gratulujemy!

RadioZET.pl/SA