Zamknij

Anna Świątczak wraca do Ich Troje. Wokalistka kompletnie zmieniła image [FOTO]

Judyta Wanicka
10.03.2020 22:15
Ich Troje
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Anna Świątczak ponownie została wokalistką zespołu Ich Troje. Z tej okazji była żona Michała Wiśniewskiego zafundowała sobie spektakularną zmianę fryzury. Znowu została blondynką. 

Anna Świątczak wraca do Ich Troje. Jak teraz wygląda?

Anna Świątczak ponownie została wokalistką grupy Ich Troje. Gwiazda wraca po 10 latach do koncertowania z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą, z którymi odnosiła sukcesy w latach 2003-2010. Wówczas była żoną Michała Wiśniewskiego. Ich ślub odbył się w 2006 roku w Las Vegas. Owocami tego związku są dwie córki - Etiennette i Vivienne Vienna.

Córka Michała Wiśniewskiego przeszła radykalną metamorfozę. Tak teraz wygląda Etiennette [FOTO]

Małżeństwo zakończyło się po sześciu latach. Anna Świątczak dotkliwie przeżyła rozwód i odejście z zespołu. Mimo to udało jej się zachować przyjazne relacje z Michałem Wiśniewskim. Świadczy o tym fakt, że później Świątczak wielokrotnie występowała z Ich Troje, a w końcu zgodziła się wrócić do grupy na stałe.

Dzięki niej Ich Troje ma szansę odzyskać dawną świetność i znowu odnieść komercyjny sukces. Żeby przypomnieć fanom stare, dobre czasy, Anna zdecydowała się z powrotem przefarbować na blond. W atelier Kajetana Góry Świątczak pozbyła się kruczej czerni i zafundowała sobie nową, modną fryzurę. 

Anna Świątczak po Ich Troje przeszła nawrócenie

Anna Świątczak zaistniała w telewizji w 1996 roku dzięki wygranej w "Szansie na sukces". Śpiewała wtedy utwór Sławy Przybylskiej "Pamiętasz była jesień". Jednak czas wielkiej kariery przyszedł siedem lat później, gdy w 2003 r. została wybrana na wokalistkę zespołu Ich Troje. Wtedy też poznała Michała Wiśniewskiego, za którego wyszła kilka lat później. Małżeństwo z kontrowersyjnym wokalistą trwało do 2011 roku. Wrażliwej wokalistce ciężko było się pozbierać po rozwodzie. Ukojenie znalazła dopiero u boku perkusisty Michała Żeńcy. Wtedy też nawróciła się i wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego. Na kilka lat zniknęła ze sceny i poświęciła się wychowywaniu córek. W 2015 roku przyznała się publicznie, że chciała popełnić samobójstwo.

Zawsze byłam zbuntowana i nie godziłam się na zastany porządek. Zaczęłam się zatracać. Pierwsze doświadczenia z narkotykami, z alkoholem i ucieczkami z domu. Po przyjeździe do Warszawy tak bardzo nie chciałam być sobą. Wiecznie słyszałam, że jestem niewystarczająca. Nigdy nie słyszałam, że jest okej - wyznała w opublikowanym przez siebie nagraniu. Stanęłam na balkonie mojego wynajmowanego mieszkania i chciałam się zabić. Po prostu. Z tej bezsilności, że nie jestem w stanie tego zrobić, leżałam na podłodze i krzyczałam - mówiła. 

Kilka lat temu Anna Świątczak wróciła do śpiewania. Obecnie jest twarzą kanału religijnego TBN, gdzie prowadzi talk-show "Punkt Zwrotny".

Zagłosuj

Jak oceniasz powrót Anny Świątczak do Ich Troje?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw