Zamknij

Anna Świątczak z Ich Troje bardzo się zmieniła. Nowe zdjęcie wokalistki zaskakuje

Judyta Wanicka
15.10.2019 17:29
Anna Świątczak
fot. VIPHOTO/East News

Anna Świątczak pojawiła się na 50. urodzinach Jacka Łągwy z zespołu Ich Troje. Była wokalista grupy oraz trzecia żona Michała Wiśniewskiego przypomniała o sobie po latach nie nieobecności w showbiznesie. Wiemy, jak dzisiaj wygląda Ania Świątczak. Jej nowe zdjęcie może zaskoczyć.

Anna Świątczak z Ich Troje pojawiła się na urodzinach Jacka Łągwy

W ubiegły piątek Jacek Łągwa z Ich Troje wyprawił huczną imprezę z okazji swoich 50. urodzin. W spotkaniu wzięli udział wszyscy członkowie zespołu, w tym Michał Wiśniewski ze swoją nową partnerką, oraz dawno niewidziana Anna Świątczak. Wokalistka śpiewała w zespole w latach 2003-2010. W tym czasie była także żoną Michała Wiśniewskiego. Gwiazdor poślubił ją w 2006 roku w Las Vegas. Owocami tego związku są dwie córki - Etiennette i Vivienne Vienna. Para rozwiodła się w 2011 roku.

Urodziny Jacka Łągwy były znakomitą okazją do tego, by przypomnieć sobie, jak obecnie wygląda Anna Świątczak. Była gwiazda Ich Troje od lat trzyma się z dala od showbiznesu. Ostatnie oficjalne zdjęcia wokalistki pochodzą z jubileuszowego koncertu Ich Troje w katowickim Spodku, który odbył się w czerwcu 2016 roku. Anna wystąpiła wtedy u boku dwóch byłych wokalistek grupy - Justyny Majkowskiej i Marty Milan.

Jak obecnie wygląda Anna Świątczak z Ich Troje? Niesetny próżno szukać jej profilów w mediach społecznościowych. Jedyne aktualne zdjęcie artystki można podziwiać na profilu jej męża. Na fotografii z 24 września dawna gwiazda Ich Troje pojawiła się w naturalnym wydaniu. Widać na nim, że wokalistka jest obecnie brunetką.

Anna Świątczak z Ich Troje - co dzisiaj robi?

Anna Świątczak zaistniała w telewizji w 1996 roku dzięki wygranej w "Szansie na sukces". Śpiewała wtedy utwór Sławy Przybylskiej "Pamiętasz była jesień". Jednak czas wielkiej kariery przyszedł siedem lat później, gdy w 2003 r. została wybrana na wokalistkę zespołu Ich Troje. Wtedy też poznała Michała Wiśniewskiego, za którego wyszła lata później. Małżeństwo z kontrowersyjnym wokalistą trwało do 2011 roku. Wrażliwej wokalistce ciężko było się pozbierać po rozwodzie. Ukojenie znalazła dopiero u boku perkusisty Michała Żeńcy. Wtedy też nawróciła się i wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego. Na kilka lat zniknęła ze sceny i poświęciła się wychowywaniu córek. W 2015 roku przyznała się publicznie, że chciała popełnić samobójstwo.

Zawsze byłam zbuntowana i nie godziłam się na zastany porządek. Zaczęłam się zatracać. Pierwsze doświadczenia z narkotykami, z alkoholem i ucieczkami z domu. Po przyjeździe do Warszawy tak bardzo nie chciałam być  sobą. Wiecznie słyszałam, że jestem niewystarczająca. Nigdy nie słyszałam, że jest okej - wyznała w opublikowanym przez siebie nagraniu. Stanęłam na balkonie mojego wynajmowanego mieszkania i chciałam się zabić. Po porostu. Z tej bezsilności, że nie jestem w stanie tego zrobić, leżałam na podłodze i krzyczałam - mówiła. 

Kilka lat temu Anna Świątczak wróciła do śpiewania. Obecnie jest twarzą kanału religijnego TBN, gdzie prowadzi talk-show "Punkt Zwrotny".

RadioZET.pl/jw