Zamknij

Anna Szymańczyk schudła 20 kilogramów

Redakcja
08.03.2018 08:44
Anna Szymańczyk w serialu Przystań
fot. Eastnews

Anna Szymańczyk, aktorka znana m.in. z polsatowskiego serialu „Pierwsza miłość", schudła aż 20 kilogramów. Jak udało jej się osiągnąć ten wynik?

Anna Szymańczyk schudła 20 kilogramów

Aktorka Anna Szymańczyk stała się rozpoznawalna dzięki roli w serialach „Przystań" i „Pierwsza miłość". W tej drugiej produkcji wcielała się w rolę Dagmary, krawcowej i projektantki w domu mody Sabiny Weksler.

EN_00261297_0219

Ostatnio Annę mogliśmy oglądać m.in. w serialu „Niania w wielkim mieście", „Komisarzu Aleksie" i krótkometrażowym filmie fabularnym „Kochanka Szamoty". Jej największą pasją jest jednak teatr –  zadebiutowała w spektaklu „Maszyna do liczenia" w Teatrze 6. piętro rolą Pani Zero. Otrzymała za nią nagrodę specjalną na XVIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Dziś trzydziestoletnia aktorka współpracuje z Teatrem Stu w Krakowie, Teatrem Polskiego Radia i Teatrem Dramatycznym w Warszawie.

Anna Szymańczyk zdradziła, że w sumie przez kilka lat udało jej się zrzucić 20 kilogramów, dzięki czemu nosi dziś ubrania mniejsze aż o trzy rozmiary. Tak opowiadała o tym kilka lat temu.

Najnowsze zdjęcia pięknej aktorki można oglądać na jej Instagramie.

RadioZET.pl/SI