Zamknij

Anna Wendzikowska broni Herbuś i krytykuje Wellman

04.10.2021 18:46
Anna Wendzikowska
fot. Viphoto/ East News

Anna Wendzikowska jeszcze raz odniosła się do głośnego felietonu Doroty Wellman dla "Wysokich Obcasów". Gospodyni "Dzień Dobry TVN" skrytykowała w nim gwiazdy, które pokazują zbyt dużo prywatności na Instagramie. Wendzikowska ma na ten temat zupełnie inne zdanie. Opowiedziała o nim w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Anna Wendzikowska jakiś czas temu poruszyła temat felietonu Doroty Wellman dla "Wysokich Obcasów". Wendzikowska ma nieco inne zdanie na temat pokazywania prywatności, niż Wellman. Dziennikarka jakiś czas temu wyrażała się na ten temat w instagramowym poście. Teraz ponownie zdradziła, co ma do powiedzenia na temat krytyki przez Dorotę Wellman.

Zobacz też:  Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman zniknęła z programu. Zastąpiła ją redakcyjna koleżanka

Anna Wendzikowska broni Herbuś i krytykuje Wellman

"Ja mam tak, że nie lubię jak się krytykuje kogoś, za rzeczy, które nie są dla nikogo szkodliwe. Są w jakimś sensie dla osoby, która jest potem krytykowana, mówię tutaj o Edycie Herbuś, to był ten element, który ja skomentowałam. Wydaje mi się, że takie emocjonalne odsłonięcie się wymaga odwagi. Nikomu oceniać tego, czy ktoś się za bardzo odsłania, czy za mało odsłania. Wydaje mi się, że działania, które ktoś wykonuje i które dotyczą tylko jego i nikogo nie krzywdzą, nie powinny być krytykowane i nadmiernie komentowane. Ja jestem przeciwniczką krytyki, uważam, że powinniśmy się wspierać. Jeżeli coś ze mną nie rezonuje, albo coś mi się nie podoba, to staram się nie komentować, a wypowiadać, tylko kiedy mam ochotę kogoś wspierać i chwalić, bo uważam, że potrzeba nam więcej pozytywnej energii" - wyznała gwiazda.

Anna Wendzikowska zdradziła też, co myśli na temat Doroty Wellman.

"Bardzo lubię Dorotę. Dorota jest bardzo w porządku. Bardzo mi się z nią dobrze rozmawia, bardzo ją cenię" - podkreśliła Wendzikowska.

Dorota Wellman
fot. Tricolors/ East News