Zamknij

Anna Wendzikowska tańczy na rurze z 5-letnią córką. Fani: "Nieprawdopodobne" [FOTO]

Maciej Friedrich
16.10.2020 13:03
Anna Wendzikowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Wendzikowska odnalazła nową pasję, prezenterka ćwiczy pole dance, czyli taniec na rurze. W treningu towarzyszyła jej 5-letnia córeczka. Efektami ćwiczeń Ania postanowiła pochwalić się fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Anna Wendzikowska to jedna z najpopularniejszych prezenterek stacji TVN, doskonale znana widzom śniadaniowego formatu "Dzień Dobry TVN". Jako reporterka zajmuje się tematem filmów i branży filmowej, przeprowadza wywiady, opowiada o światowych premierach i relacjonuje prestiżowe festiwale. Nie bez znaczenia jest jej aktorskie doświadczenie, możemy oglądać ją między innymi w "M jak Miłość", gdzie wciela się w rolę Moniki, występowała także w "Klanie", "Kryminalnych" czy "Lokatorach". W 2011 próbowała swoich tanecznych sił na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Najwyraźniej pasja do tańca nadal drzemie w sercu dziennikarki, ponieważ odnalazła nową pasję, jaką jest pole dance. Taniec na rurze, przez wielu kojarzony wyłącznie z nocnymi klubami, to w rzeczywistości sport, który wymaga koordynacji ruchów, doskonałej kondycji i siły fizycznej. Coraz więcej osób traktuje pole dance jako sposób artystycznej realizacji oraz utrzymania ciała w dobrej kondycji. Ania dopiero rozpoczyna przygodę z tańcem na rurze, sama przyznała, że ma za sobą zaledwie kilka lekcji. Jednak zdaniem internautów już teraz radzi sobie świetnie. Co więcej, razem z nią ćwiczy 5-letnia córeczka Kornelia.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym. Fani zaniepokojeni jej wyglądem: "Coraz chudsza"

Anna Wendzikowska ćwiczy pole dance z 5-letnią córeczką. Dziennikarka pokazała zdjęcie

Na profilu Anny Wendzikowskiej na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia z treningów pole dance. Ponadto na Instastory dziennikarki pojawiła się relacja, na której możemy oglądać małą Kornelię wyraźnie zainteresowaną tym, co robi mama. W pewnym momencie postanowiła nawet spróbować swoich sił. Kto wie, być może za kilka lat postanowi sama rozpocząć treningi.

- Żarty się skończyły. Lekcja numer pięć (...) Dzisiaj zdobyłam całą masę siniaków. Jestem dumna i blada - napisała pod zdjęciem Wendzikowska.

Fani bardzo pozytywnie ocenili postępy Ani, otrzymała pozytywne komentarze między innymi od internautów, którzy dzielą z nią pasją do tańca na rurze.

- Artystka moja kochana, kobieta, która ma mnóstwo talentów.

- Wow i to tylko po piątej lekcji? Ja zrobiłabym to gdzieś tak po pol roku albo i dłużej.

- Ćwiczyłam również i powiem jedno jest to Mega ciężka sprawa, brawo. Ps. siniaki towarzyszyły non stop bez przerwy - czytamy.

Kto wie, może mama i córka kiedyś będą dzielić pasję do pole dance.