Zamknij

Anna Wendzikowska z córką na okładce magazynu Biedronki. To debiut małej Antoniny [FOTO]

Maciej Friedrich
30.04.2020 14:01
Anna Wendzikowska z córką na okładce magazynu Biedronki. To debiut małej Antoniny [FOTO]
fot. Instagram:@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska nie ukrywa twarzy swoich córek, jak czyni wiele celebrytek. Razem z małą Antoniną pojawiła się na okładce czasopisma Dada dostępnego w sieci Biedronka. Fani nie mają wątpliwości, że córeczka jest bardzo podobna do mamy.

Anna Wendzikowska to jedna z gwiazd "Dzień Dobry TVN", gdzie dostarcza widzom najnowsze informacje ze świata filmu i filmowego show-biznesu. Sama także zajmuje się aktorstwem, możemy oglądać ją jako Monikę w popularnym serialu "M jak Miłość".

Prywatnie Ania jest mamą dwóch córeczek: urodzonej w 2015 roku Kornelię, owoc związku z Patrykiem Ignaczakiem oraz Antoninę (ur. 30 października 2018 roku), której ojcem jest Jan Bazyl. Wendzikowska, w przeciwieństwie do wielu innych celebrytek (na przykład Anny Lewandowskiej) nie starała się za wszelką cenę ukryć twarzy swoich pociech. Przeciwnie, w mediach społecznościowych chętnie dzieli się rodzinnymi zdjęciami.

 Anna Wendzikowska przeszła metamorfozę. Zmieniła się w kultową aktorkę [FOTO]

Anna Wendzikowska z córką na okładce magazynu Biedronki

Wendzikowska nie tylko pokazuje ukochane córki na Instagramie, pojawiła się także z nimi na okładkach magazynów. Kornelia ma już za sobą debiut, razem z mamą pojawiła się w magazynie "Gala". Anna doszła do wniosku, że także Antonina jest gotowa do pojawienia się przed obiektywem fotografów.

Antosia i jej mama wzięły udział w sesji zdjęciowej dla nowego magazynu "Dada & Rodzina", nowej gazety dostępnej w sieci sklepów Biedronka. Dziennikarka TVN udzieliła także wywiadu. Pierwszy numer jest już dostępny.

- Pierwszy numer nowego magazynu „Dada & Rodzina” już dostępny w sklepach Biedronka! W środku znajdziecie wywiad z Anną Wendzikowską, ciekawe artykuły związane z ciążą i wychowaniem dziecka, a także atrakcyjne kupony. Koniecznie sprawdźcie! - zachwalają wydawcy w mediach społecznościowych.

Trzeba przyznać, że dziewczynki szybko zadebiutowały na okładkach. Być może gdy dorosną, zainteresują się modelingiem.

Anna Wendzikowska topless w wannie. Dziennikarka kusi zmysłowym zdjęciem z Seulu

Anna Wendzikowska na okładce magazynu Biedronki
fot. : facebook.com/dada
Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF