Zamknij

Anna Wendzikowska przeszła metamorfozę. Zmieniła się w kultową aktorkę [FOTO]

Maciej Friedrich
24.04.2020 12:25
Anna Wendzikowska przeszła metamorfozę. Zmieniła się w kultową aktorkę [FOTO]
fot. Instagram:@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska podczas kwarantanny stara się umilić czas swoim fanom. W sieci opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wystylizowana na jedną z ikon światowego kina. Zadaniem internautów było odgadnięcie, o kogo chodzi.

Anna Wendzikowska to dziennikarka doskonale znana widzom "Dzień Dobry TVN". Popularność w śniadaniowym formacie zdobyła jako ekspertka z dziedziny kinematografii. Na antenie przeprowadza wywiady z aktorami i reżyserami, relacjonuje branżowe imprezy i opowiada o kinowych premierach. Jej wiedza nie jest czysto teoretyczna, sama pojawiła się w wielu rolach serialowych i filmowych, doskonale znamy ją między innymi z roli Moniki w "M jak Miłość".

Podobnie jak wiele innych gwiazd, Anna stara się pozostać w domu w związku z pandemią koronawirusa. Stara się nie zapominać o fanach i aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie cieszy się dużą popularnością. Pokazała między innymi zdjęcie z przeszłości, mogliśmy też podziwiać ją w różowych włosach. Teraz postanowiła wciągnąć internautów do zabawy, zadając im zagadkę, oczywiście związaną ze światem filmu.

Anna Wendzikowska jako kultowa aktorka. Pokazała zdjęcie-zagadkę

Na profilu Anny Wendzikowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie-zagadka, na którym możemy podziwiać dziennikarkę w bardzo oryginalnej stylizacji. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" zapytała fanów, z jaką ikoną kina kojarzy im się zdjęcie.

- Dobra, moi drodzy, to będzie bardzo łatwe. Ale w sumie nie chodzi o to, żeby było trudno, tylko żeby było fajnie - napisała.

Oczywiście fani świetnie poradzili sobie z zadaniem i odkryli, że chodzi o Audrey Hepburn, aktorkę kultową i jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w historii kina. W komentarzach nie zabrakło także komplementów pod adresem Ani.

- Pięknie. Moja Audrey Hepburn.

- Pani Aniu jestem pod ogromnym wrażeniem. Pani po prostu jest wpisana w Świat Filmu - czytamy.

A jak wam podoba się Wendzikowska jako Audrey?

Zagłosuj

Jak podoba ci się Ania jako Audrey?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF