Zamknij

Bal Dziennikarzy 2019: Anna Wendzikowska pokazała za dużo?

Redakcja
18.02.2019 11:07
Bal Dziennikarzy 2019: Anna Wendzikowska pokazała za dużo?
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Anna Wendzikowska była jedną z gwiazd tegorocznego Balu Dziennikarzy. Aktorka i dziennikarka zaprezentowała się w odważnej kreacji, która zdaniem wielu osób była zbyt śmiała i odsłaniała za dużo.

Anna Wendzikowska jest korespondentką porannego programu „Dzień Dobry TVN”, jednak widzowie doskonale kojarzą ją również z roli Moniki w serialu „M jak Miłość”. Dziennikarka i aktorka ma za sobą również występ w „Tańcu z gwiazdami”. Wzięła udział w trzynastej edycji programu emitowanej przez stację TVN. W duecie z Michałem Stukanem zajęła dziesiąte miejsce.

Prywatnie Wendzikowska związana jest z biznesmenem Janem Bazylem. W październiku 2018 roku dziennikarka po raz drugi została mamą. Do jej córki Kornelii, owocu związku z Patrykiem Ignaczakiem, dołączyła mała Antonina. Fani dziennikarki byli zachwyceni tym, jak szybko po ciąży udało jej się odzyskać świetną figurę. Sama Ania również wydaje się zadowolona ze swojego wyglądu, co zaprezentowała na tegorocznym Balu Dziennikarzy.

ZOBACZ: 4 największe modowe trendy według Pinteresta

Anna Wendzikowska na Balu Dziennikarzy
fot. VIPHOTO/East News

Anna Wendzikowska bez stanika na Balu Dziennikarzy

Bal Dziennikarzy 2019 był kolejną odsłoną serii charytatywnych gal, podczas których reprezentanci większości krajowych mediów gromadzą się, by zbierać środki na cele charytatywne. Tegoroczny bal odbył się 16 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka, Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła i Fundacji Dla Wolności udało się pozyskać 381 tysięcy złotych. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło gwiazd telewizji, między innymi Kingi Rusin czy Piotra Kraśko. Szczególnie głośno komentowano jednak Annę Wendzikowską.

Dziennikarka TVN zaprezentowała się w złotej kreacji podkreślającej figurę, którą można uznać za bardzo odważną. Głęboki dekolt mocno eksponował biust Wendzikowskiej, a gdy pozowała bokiem, odsłaniał niemal wszystko. Choć Anna bez wątpienia wyglądała świetnie, zdania na temat jej ubioru były podzielone. Część internautów rozpływała się nad urodą dziennikarki i porównywała ją do księżniczek Disneya. Pojawiły się jednak głosy sugerujące, że tak odważna kreacja na balu charytatywnym to przesada i nie wypada eksponować ciała w takim stopniu. Nie zmieniło to jednak faktu, że Wendzikowska zapadła w pamięć i zapewniła gali duży rozgłos.

ZOBACZ TEŻ: Modowa wpadka Jennifer Lopez. Tak wyglądała na gali Grammy

Anna Wendzikowka
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/MF