Zamknij

Anna Wendzikowska na zdjęciu w skąpym kostiumie. Internauci krytykują [FOTO]

Maciej Friedrich
15.06.2020 17:23
Anna Wendzikowska w kostiumie kąpielowym
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Wendzikowska słynie ze szczupłego i wysportowanego ciała, którym często chwali się w mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się wyjątkowo odważną fotografią w stroju kąpielowym, który uwydatnił pośladki dziennikarki. Co ciekawe, w komentarzach pojawiły się głosy krytyki. Co przeszkadzało internautom?

Anna Wendzikowska to polska aktorka i dziennikarka. Choć zyskała popularność dzięki roli w "M jak Miłość", to karierę związała z branżą filmową, ale po drugiej stronie kamery. Widzowie "Dzień Dobry TVN" z pewnością doskonale znają prowadzony przez nią format o tematyce filmowej. Przeprowadza w nim wywiady z gwiazdami, opowiada o kinowych premierach czy relacjonuje największe branżowe festiwale. Prywatnie jest mamą dwóch córeczek: urodzonej w 2015 roku Kornelii i o trzy lata starszej Antoniny, która zdążyła zadebiutować na okładce czasopisma.

Wendzikowska jest bardzo aktywna i popularna w mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 440 tysięcy użytkowników, często publikuje nowe zdjęcia. Możemy podziwiać ją zarówno z córeczkami, jak i samą, prezentującą różnorodne stylizacje. Wiele osób komplementuje doskonałą figurę i urodę prezenterki. Jedna z jej ostatnich fotografii jest wyjątkowo odważna i o dziwo nie spotkała się z samymi pozytywnymi reakcjami.

Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem: "Zostałam sama z dziewczynkami"

Anna Wendzikowska w bikini. Gwiazda TVN pokazała odważne zdjęcie

W niedzielę 14 czerwca na profilu Anny Wendzikowskiej pojawiło się nowe zdjęcie, które zelektryzowało fanów dziennikarki. Możemy na nim podziwiać gwiazdę TVN w skąpym kostiumie kąpielowym, gdy pozuje w basenie jednego z gdańskich hoteli. Kreacja mocno eksponuje wdzięki Ani, co nie umknęło fanom.

Większość internautów zachwycała się figurą Wendzikowskiej i prawiła jej komplementy. Co ciekawe, nie wszyscy byli zadowoleni z postu prezenterki. W komentarzach pojawiły się także głosy krytyki. Prezenterce "Dzień Dobry TVN" zarzucono zbyt często i nachalne chwalenie się swoimi wdziękami.

- Naprawdę musisz codziennie pokazywać pośladki? Co chcesz tym zyskać?

- Myślisz, że to śmieszne może? Mogłabyś więcej zaoferować ludziom niż swoje ciało. Potem życie ci zweryfikuje instagramowego Matrixa - czytamy.

Wielbiciele Ani oczywiście nie zgodzili się ze słowami krytyki i podkreślali, że to jej wybór, jakie zdjęcia publikuje na profilu.

- Że też ludzie nie mają większych problemów niż Twoje pośladki Aniu. Super zdjęcie i piękna kobieta - napisała jedna z internautek.

A jakie jest wasze zdanie?