Zamknij

Anna Wendzikowska nago w łóżku. Widok zachwycił fanów [FOTO]

25.11.2020 10:35
Anna Wendzikowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Anna Wendzikowska wie, jak zaskoczyć swoich obserwatorów. Gwiazda TVN opublikowała zdjęcie, na którym pozuje nago w hotelowym łóżku. Za oknem rozpościera się cudowny widok na Melbourne w Australii.

Anna Wendzikowska to polska aktorka i prezenterka, która od lat współpracuje ze stacją TVN. W 2007 roku została reporterką programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN", gdzie przeprowadzała wywiady ze znanymi twórcami filmowymi oraz aktorami. Widzowie mogli oglądać jej starania także w programach rozrywkowych - w 2011 roku uczestniczyła w 13. edycji "Tańca z gwiazdami", a w 2013 roku wystąpiła w jednym odcinku "Ugotowanych".

Gwiazda nie może narzekać na brak pracy. Życie stawia przed nią coraz to nowsze i ciekawsze wyzwania zawodowe. Wendzikowska chętnie dzieli się kulisami życia prywatnego oraz kariery w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie opublikowała zdjęcie z podróży do Australii. Gwiazda ze smutkiem wspomina czasy, gdy bez obaw mogliśmy wyjeżdżać do innych krajów.

Zobacz także: Anna Wendzikowska skrytykowana za przerobione zdjęcie. Odpowiedziała na krytykę [FOTO]

Anna Wendzikowska na rozbieranym zdjęciu w łóżku [FOTO]

Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcie zrobione w Melbourne w Australli. Aktorka pozuje na fotografii nago - zakryła się jednak kołdrą.

- Kiedyś było jakoś lepiej, ale nic to, odpędzam złe myśli, projektuję przyszłość pięknymi wspomnieniami, a nie lękami... Będzie dobrze! - pociesza fanów Wendzikowska.

Widok miasta zachwycił jej fanów. Internauci podkreślają, że podobnie jak ona tęsknią za dalekimi podróżami. Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życia do góry nogami - wiele osób w tym roku nie mogło pozwolić sobie na wakacje. Obserwatorzy Wendzikowskiej zachwycają się widokiem za oknem oraz zmysłową pozą aktorki.

- Nie wiem, który widok bardziej przykuwa wzrok.

- Cudownie.

- Zmysłowo.

- Piękny widok... Oczywiście za oknem...

- Piękna i zmysłowa, więcej takich zdjęć - komentują fani.

Wam też się podoba?