Zamknij

Anna Wendzikowska odtworzyła z narzeczonym scenę z kultowego filmu. Fani zachwyceni [FOTO]

Maciej Friedrich
23.03.2020 11:51
Anna Wendzikowska odtworzyła z narzeczonym scenę z kultowego filmu. Fani zachwyceni [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Wendzikowska wie, jak wzruszyć swoich fanów. Dziennikarka pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym pozuje razem z narzeczonym. Para odwzorowała jedną ze scen kultowej komedii romantycznej "Notting Hill" z Julią Roberts.

Anna Wendzikowska to jedna z gwiazd TVN, która regularnie dzieli się z widzami swoją filmową wiedzą w "Dzień Dobry TVN". Przeprowadza wywiady z aktorami, relacjonuje branżowe gale i prezentuje kinowe premiery. Sama także ma na koncie aktorskie doświadczenie, między innymi jako Monika w "M jak Miłość".

Sympatyczna dziennikarka ma wielu fanów, którzy śledzą jej aktywność w mediach społecznościowych. To właśnie na profilu Wendzikowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wielu internautów wzruszyło do łez.

 Anna Wendzikowska skrytykowana przez fanów. Poszło o zdjęcie z córeczką

Anna Wendzikowska na zdjęciu z narzeczonym. Odtworzyli słynną filmową scenę

Prywatnie Anna Wendzikowska związana jest z Janem Bazylem. Na profilu dziennikarki na Instagramie pojawiło się zdjęcie z 2018 roku, kiedy para oczekiwała przyjścia na świat córki Antoniny. Gwiazda TVN postanowiła przypomnieć fanom fotografię po obejrzeniu kultowej komedii romantycznej "Notting Hill". Zdjęcie, które opublikowała, jest bowiem inspirowane jedną ze scen słynnej produkcji z Julią Roberts w roli głównej.

- Właśnie obejrzałam „Notting Hill” po raz chyba 1544. i przypomniało mi się to zdjęcie, wzorowane na ostatniej scenie tego filmu, które bardzo chciałam mieć, bo kocham ten film. Nowych zdjęć nieustannie brak - czytamy we wpisie Wendzikowskiej.

Fani dziennikarki nie kryli zachwytu nad romantyczną fotografią. Wśród nich znaleźli się wielbiciele "Notting Hill".

- Też dziś oglądałam. Zdjęcie boskie.

- I ja kocham ten film! Anna Wendzikowska, świetne zdjęcie - zachwycali się internauci.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Notting Hill"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF