Zamknij

Anna Wendzikowska oficjalnie: tak, jestem w ciąży

Redakcja
22.06.2018 13:30
Anna Wendzikowska w ciąży
fot. instagram

Od kilku dni krążą pogłoski, że Anna Wendzikowska jest w ciąży. W sieci pojawiały się zdjęcia, na których rzekomo widać ciążowy brzuch. Pewności jednak nie było. Teraz gwiazda oficjalnie potwierdziła plotki.

Już w połowie maja pojawiły się pierwsze plotki, że dziennikarka i prezenterka Ania Wendzikowska jest w drugiej ciąży. Gwiazda publikowała wtedy w sieci różne zdjęcia, na których raczej pojawiała się w luźniejszych kreacjach. Trudno było stwierdzić, jaka jest prawda. Gwiazda sama nie komentowała sensacyjnych doniesień.

Wygląda na to, że wreszcie postanowiła ostatecznie rozwiać wątpliwości. Zamieściła na Instagramie wpis z wymowną fotką.

- Nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać. Będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić.. Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem - napisała.

Anna Wendzikowska: ciąża już bardzo widoczna

niedawno Wendzikowska udała się na wypoczynek na Mazury, gdzie świetnie się bawi i wypoczywa na dmuchanym motylu.

Jak widać, w show-biznesie trwa ciążowy „boom”. Przypomnijmy, że w ciąży są m.in. Olga Frycz, Odeta Moro (Moro wybrała imię dla syna. Fani zaskoczeni) czy Marina Łuczenko. Co ciekawe, nawet scenarzyści „M jak miłość” zadbali, by w powakacyjnych odcinkach pojawiła się ciąża – być może Kinga urodzi trojaczki.

RadioZET.pl/SA