Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcia ze szpitala. Pokazuje swoją nowo narodzoną córeczkę

02.11.2018 12:48

31 października Anna Wendzikowska poinformowała fanów, że po raz drugi została mamą. Na świat przyszła jej córeczka Tosia. W mediach społecznościowych aktorka i dziennikarka opublikowała zdjęcia z nowo narodzonym maleństwem.

Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcia ze szpitala. Pokazuje swoją nowo narodzoną córeczkę fot. Instagram:@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska, czyli serialowa Monika z "M jak Miłość", 31 października podzieliła się z fanami radosną nowiną. Na świat przyszła jej córeczka, co oznacza, że po raz drugi została mamą. Poród odbył się w prywatnej klinice na warszawskim Wilanowie.  Aktorka i dziennikarka przekazała tę informację, publikując wzruszające zdjęcie i emocjonalny wpis. Wendzikowska od początku z resztą chętnie pokazywała swoje zdjęcia z brzuszkiem. Okazało się jednak, że również po porodzie podzieliła się więcej niż jedną fotografią. Więcej zdjęć Anny i jej córeczki znalazło się na jej Insta Stories.

Nowe zdjęcia córeczki Anny Wendzikowskiej

Na profilu Wendzikowskiej pojawiły się jej zdjęcia po porodzie, kiedy przebywała z córeczką w szpitalu. Możemy na nich zobaczyć między innymi piękny bukiet, jaki otrzymała świeżo upieczona mama, a także urocze zdjęcie stópki nowo narodzonego dziecka. Anna opublikowała swoją fotografię z obiema córkami. Widać, że aktorka jest bardzo szczęśliwa. 

Ojcem maleństwa jest biznesmen Jan Bazyl. Starsza córka dziennikarki, Kornelia, pochodzi ze związku Patrykiem Ignaczakiem.

Córeczka Anny Wendzikowskiej fot. Instagram:@aniawendzikowska
Bukiet Anny Wendzikowskiej fot. Instagram:@aniawendzikowska
Anna Wendzikowska z córkami fot. Instagram:@aniawendzikowska

RadioZET.pl/MF

aniawendzikowska

Obserwuj

Oceń