Zamknij

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie z młodszą córeczką.Zachęciła też fanów do pozostania w domu

Sylwia Wamej
16.03.2020 14:52
Anna Wendzikowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie z młodszą córeczką - Antoniną. Dziennikarka gorąco zachęciła też wszystkich, aby w związku z pandemią koronawirusa pozostali w domu.

Anna Wendzikowska pokazała młodszą córeczkę - Antonię

Anna Wendzikowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z młodszą córką - Antonią. Dziennikarka jak większość Polaków została w domu z powodu pandemii koronawirusa.

"My w domu.. uśmiechamy się do Was i przytulamy Was. Nie chcę się silić na pisanie czegoś pseudo-odkrywczego.. przecieram oczy ze zdumienia na to, co się dzieje. Jestem w szoku, jak nagle nasz, pędzący na złamanie karku, Świat się zatrzymał.. myślcie pozytywnie, a jeśli szukacie filmów dla zabicia nudy zajrzyjcie na moje IS, mam dla Was trochę rekomendacji trzymajcie się" - napisała Anna Wendzikowska na swoim Instagramie. Gwiazda zrobiła też na swoim InstaStories listę seriali i filmów na Netflixie, które jej zdaniem warto obejrzeć na czas kwarantanny.

Fani są zachwyceni zdjęciem Anny Wendzikowskiej i jej córeczki Antoniny. "Jaka piękna córeczka" , "zdrowia", "jaka podobna do mamusi", "jaki słodziak" - piszą fani.

Anna Wendzikowska: Ile ma dzieci?

Anna Wendzikowska jest mamą dwóch córeczek: Kornelii i Antonii. Ojcem Kornelii jest Patryk Ignaczak, z kolei Antonia jest owocem miłości Anny Wendzikowskiej i Jana Bazyla, z którym dziennikarka jest do dziś.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia związane z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW