Zamknij

Anna Wendzikowska przefarbowała się na blond. Nowy kolor jej służy?

Judyta Wanicka
30.10.2019 12:19
Anna Wendzikowska
fot. Instagram:@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska zmieniła kolor włosów na blond. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” od lat wierna jest ciemnym odcieniom, które są zbliżone do jej naturalnego koloru włosów. W końcu zdecydowała się na odważny krok. Na Instagramie Anna Wendzikowska pokazała się w rozjaśnionych włosach.

Anna Wendzikowska należy do najbardziej znanych gwiazd TVN. Dziennikarka od lat jest związana z „Dzień Dobry TVN”, dla którego przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami Hollywood. Gwiazda od początku pojawia się na ekranie w ciemnych włosach, bo jest naturalną brunetką. Teraz będzie można ją podziwiać w znacznie jaśniejszym odcieniu. Anna Wendzikowska poddała się fryzjerskiej metamorfozie i przefarbowała włosy na blond.

Anna Wendzikowska zmieniła kolor włosów na blond

Fani oszałamiającej urody dziennikarki mogą być zaskoczeni, gdy zobaczą swoją ulubienicę w nowej fryzurze. Anna Wendzikowska zdecydowała się na odważną zmianę – zafundowała sobie blond pasemka. Zabieg sprawił, że gwieździe bliżej teraz do blondynki niż ognistej brunetki, jaką jest naturalnie. Za metamorfozę odpowiada znana fryzjerka Gabriela Zalewska, z której usług korzystają największe gwiazdy, m.in. Małgorzata Rozenek, Doda, Maffashion, Magda Wójcik czy kuzynka Anny Wendzikowskiej, Malwina Wędzikowska.

Anna Wendzikowska
fot. Instagram:@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska pochwaliła się efektami metamorfozy na Instastories.

Anna Wendzikowska
fot. Instastory:@aniawendzikowska

Nowy kolor włosów to nie jedyna zmiana, jaką w ostatnim czasie poczyniła w swoim wyglądzie Anna Wendzikowska. Kilka dni temu gwiazda TVN pochwaliła się fanom jędrniejszymi pośladkami. Jest to efekt regularnych ćwiczeń, które wykonuje od dwóch miesięcy pod okiem trenera. Zdjęcie zgrabnej pupy wywołało burzę wśród internautek. Niektóre fanki zarzuciły gwieździe, że leczy w ten sposób swoje kompleksy. Innym nie spodobał się fakt, że dziennikarka będąca mamą dwójki dzieci, wystawia swoje wdzięki na widok publiczny. 

Anna Wendzikowska topless w wannie. Dziennikarka kusi zmysłowym zdjęciem z Seulu

RadioZET.pl/jw