Zamknij

Anna Wendzikowska skrytykowana za przerobione zdjęcie. Odpowiedziała na krytykę [FOTO]

05.10.2020 15:26
Anna Wendzikowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Anna Wendzikowska po opublikowaniu zdjęcia z planu "Dzień Dobry TVN" została skrytykowana za przerobienie fotografii. Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć jednemu z fanów poczuciem humoru. W komentarzach pojawiły się także inne zarzuty.

Anna Wendzikowska to jedna z najpopularniejszych dziennikarek, doskonale znana widzom z filmowego formatu, który pojawia się w "Dzień Dobry TVN". Ania współpracuje z programem od 2007 roku, przeprowadzając wywiady, opowiadając o filmowych premierach oraz największych branżowych festiwalach. Sama ma na swoim koncie aktorskie doświadczenie, w latach 2011-2018 mogliśmy oglądać ją w serialu "M jak Miłość" w roli Moniki Ochman. Ostatecznie Wendzikowska postanowiła poświęcić się dziennikarstwu oraz wychowaniu dwóch córeczek: Kornelii ze związku z Patrykiem Ignaczakiem oraz Antoniny ze związku z Janem Bazylem.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem: "Zostałam sama z dziewczynkami"

Ania, jak wiele innych dziennikarek, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie jest coraz popularniejszy, obecnie obserwuje go już ponad 450 tysięcy użytkowników. Dziennikarka często dzieli się z fanami nowymi fotografiami, a ci zachwycają się jej urodą i zgrabnymi nogami. Część fanów jednak martwi się figurą Wendzikowskiej. Pod jednym ze zdjęć w stroju kąpielowym pojawiły się komentarze, w któych internauci uznali, że gwiazda "TVN" jest zbyt szczupła. To jednak niejedyny zarzut, z jakim musi mierzyć się Anna.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Wendzikowska krytykuje "M jak Miłość"? Oberwało się produkcji. "Nie była elastyczna"

Anna Wendzikowska skrytykowana za retusz zdjęcia. Odpowiedziała internaucie

W sobotę 3 października na profilu Anny Wendzikowskiej pojawiło się nowe zdjęcie, zapowiedź rozmowy o Tomie Hardym, który ma być nowym kandydatem do roli Jamesa Bonda. Wielu fanów zachwycało się fotografią dziennikarki, jednak jednej z nich nie spodobał się filtr, jaki został nałożony na zdjęcie. Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na głos krytyki w zabawny sposób.

- Te filtry Cię postarzają - napisała internautka.

- To nie filtry, a lata - zażartowała Wendzikowska.

Po raz kolejny także fani Anny zwrócili uwagę, że nie powinna już chudnąć.

- Aniu jesteś taka ładna, eteryczna, ale nie chudnij już.

- Schowaj te kości.

- Zagłodzona - czytamy.

W też uważacie, że Ania Wendzikowska jest zbyt szczupła?