Zamknij

Anna Wendzikowska urodziła. Znamy imię i płeć drugiego dziecka

Redakcja
31.10.2018 10:30
Anna Wendzikowska urodziła. Znamy imię i płeć drugiego dziecka
fot. Instagram:@aniawendzikowska

Aktorka i dziennikarka Anna Wendzikowska po raz drugi została mamą. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z nowo narodzoną pociechą. Zdradziła również płeć dziecka oraz imię, jakie postanowiła mu nadać. Czy Wendzikowska urodziła syna, czy córkę?

Anna Wendzikowska to aktorka i dziennikarka, którą widzowie najlepiej kojarzą z roli Moniki w serialu "M jak Miłość". Jest również korespondentką porannego programu "Dzień Dobry TVN". Swoją aktorką karierę rozpoczynała w 2001 roku od serialu "Lokatorzy", uznała jednak, że poza karierą aktorską chciałaby również realizować się jako dziennikarka.

Prywatnie Anna jest mamą 3-letniej Kornelii, której ojcem jest Patryk Ignaczak. Obecnie jednak aktorka związana jest z prezesem spółki Janem Bazylem. Wendzikowska w czerwcu potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Natomiast we wtorek 30 października podzieliła się z fanami informacją, że jej drugie dziecko przyszło na świat.

Anna Wendzikowska z partnerem
fot. Instagram:@aniawendzikowska

ZOBACZ TAKŻE: Znamy płeć dziecka Pippy Middleton

Płeć i imię drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej

30 października na Instagramie dziennikarki TVN pojawiło się wzruszające zdjęcie, na którym Anna trzyma w ramionach swoje nowo narodzone dziecko. Wendzikowska opublikowała również wpis, w którym wyraża radość z narodzin córki i dziękuje załodze szpitala, w którym odbył się poród.

- Nasza Tońka już z nami...Kornelia została starszą siostrą, ja mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a mój ukochany po raz pierwszy został tatą...trudno wyobrazić sobie większe szczęście.

- Dziękuję za gratulacje i słowa wsparcia, dziękujemy całej obsłudze Szpitala Medicover i dr. Ciebierze, że tak fantastycznie się nami zaopiekowali.

Wendzikowska została zatem mamą małej Antoniny, która przyszła na świat w jednym ze szpitali na warszawskim Wilanowie. Świeżo upieczonej mamie oczywiście gratulujemy.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Skóra urodziła córkę. Nadała jej oryginalne imię.

Anna Wendzikowska
fot. Instagram:@aniawendzikowska

RadioZET.pl/MF