Zamknij

Anna Wendzikowska w różowych włosach. Fani: "Jola Rutowicz normalnie" [FOTO]

Maciej Friedrich
30.03.2020 14:00
Anna Wendzikowska w różowych włosach. Fani: "Jola Rutowicz normalnie" [FOTO]
fot. Instagram:@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska, dziennikarka i aktorka znana doskonale z "Dzień Dobry TVN" i serialu "M jak Miłość", po raz kolejny zaskoczyła fanów. W sieci opublikowała swoje zdjęcie w różowych włosach. Czyżby uznała, że kwarantanna to dobry czas na metamorfozę?

Anna Wendzikowska to dziennikarka i prezenterka doskonale znana widzom śniadaniowego formatu "Dzień Dobry TVN". W programie jest ekspertką filmową, przeprowadza wywiady z twórcami i aktorami, prezentuje premiery i relacjonuje branżowe imprezy. Jej samej aktorstwo nie jest obce, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Klanie", obecnie wciela się w Monikę w "M jak Miłość".

Wendzikowska nie może narzekać na popularność w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 400 tysięcy użytkowników. Chwali się na nim między innymi zdjęciami z wakacji i spacerami z ukochanymi dziećmi. Na jednym z najnowszych zdjęć dzieli się z fanami wizerunkiem, który dla wielu był szokiem. Dziennikarka pokazała się bowiem w jaskrawo różowych włosach.

 Anna Wendzikowska odtworzyła z narzeczonym scenę z kultowego filmu. Fani zachwyceni [FOTO]

Anna Wendzikowska ma różowe włosy. Gwiazda TVN pokazała zdjęcie

Na profilu Anny Wendzikowskiej pojawiła się fotografia, na której dziennikarka ma jaskrawo różowe włosy. Oryginalny wizerunek to jednak nie efekt szokującej metamorfozy, ale jedynie peruka, którą Ania znalazła podczas porządków, do których zmotywowała ją kwarantanna wprowadzona z powodu pandemii koronawirusa.

- Dobrze, że okna duże, to sobie, chociaż powyglądam na Świat, złapię trochę światła, nacieszę oczy budzącą się do życia przyrodą. Dzisiaj w Warszawie fatalna jakość powietrza. Można zostać w domu bez żalu, pocieszam się. Sprzątam szafki, półki i szuflady. Znajduję różne skarby. Jak na przykład tę perukę - czytamy pod zdjęciem Wendzikowskiej.

Fani "delikatnego" wizerunku dziennikarki mogą więc spać spokojnie, choć nie zabrakło głosów komplementujących Annę w różu.

- W różowych włosach też Pani bardzo ładnie - napisała jedna z internautek.

- Jola Rutowicz normalnie - żartowała inna.

A jak wam podoba się "różowa" Ania Wendzikowska?

Zagłosuj

Jak oceniasz Annę Wendzikowską w różowych włosach?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF