Zamknij

Anna Wendzikowska w skąpym bikini. Pokazała gorące zdjęcie z rajskich wakacji

14.01.2021 19:20
Anna Wendzikowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Anna Wendzikowska znów zaskoczyła swoich fanów. Aktorka i prezenterka opublikowała na Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym. Pokazała, jak odpoczywa podczas rajskich wakacji na Dominikanie.

Anna Wendzikowska chętnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Ostatnio prezenterka chwali się przede wszystkim zdjęciami z rajskich wakacji. Gwiazda "Dzień dobry TVN" postanowiła uciec z zimnej, ośnieżonej Polski i wybrała się na słoneczną Dominikanę. Od kilku dni prezentuje obserwatorom swoich mediów społecznościowych piękne widoki na plażę i palmy. Tym razem postanowiła zaskoczyć ich zdjęciem w bikini.

Zobacz także: Anna Wendzikowska tańczy na rurze z 5-letnią córką. Fani: "Nieprawdopodobne" [FOTO]

Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym [FOTO]

Anna Wendzikowska opublikowała odważne zdjęcie. Gwiazda pozuje w skąpym stroju kąpielowym, który odsłania jej smukłą figurę i podkreśla kobiece kształty. Na głowie ma słomkowy kapelusz z napisem. Dziennikarka stoi tyłem do aparatu i wpatruje się w morze.

- Piękne te fotki Aniu... nie możemy się napatrzeć.

- Sekret takiej figury poprosimy!

- Aż miło popatrzeć...

- Wow.

- Cudowne miejsce.

- Aniu, to zdjęcie jest obłędne! Masz piękną pupę i nogi do nieba - komplementują zachwyceni fani.

Prezenterka "Dzień dobry TVN" wybrała się w egzotyczną podróż ze swoimi córkami. Kornelia i Antonina również chętnie pozują do zdjęć z mamą. To nie jedyna polska gwiazda, która postanowiła uciec w zimowym okresie do kraju o cieplejszym klimacie. Na wakacjach odpoczywa także Basia Kurdej-Szatan oraz Małgorzata Rozenek-Majdan.

Podoba wam się zdjęcie Anny Wendzikowskiej?