Zamknij

Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym. Fani zaniepokojeni jej wyglądem: "Coraz chudsza"

14.08.2020 18:22
Anna Wendzikowska
fot. Beata Zawadzka/East News

Anna Wendzikowska pochwaliła się nowym zdjęciem z wakacji. Gwiazda, która obecnie wypoczywa na greckiej wyspie Zakynthos, opublikowała fotkę w stroju kąpielowym. Internautów zaniepokoiła jej szczupła figura.

Anna Wendzikowska relaksuje się na urlopie w Grecji. Dziennikarka postanowiła odpocząć od pracy i wybrała się na krótkie wakacje z córkami na wyspę Zakynthos. Swoimi doświadczeniami postanowiła dzielić się na Instagramie. Profil gwiazdy w mediach społecznościowych obserwuje prawie pół miliona osób - nic dziwnego, że nawet podczas urlopu chce utrzymać dobry kontakt z fanami.

Ostatnio dziennikarka "Dzień dobry TVN" postanowiła pochwalić się szczupłą figurą w stroju kąpielowym. Na opublikowanej fotce Anna pozuje, siedząc w płytkim basenie, a szczególną uwagę zwracają jej długie do nieba nogi. Choć większość fanów zachwyca się wyglądem gwiazdy, nie wszyscy pozytywnie zareagowali na tę fotografię.

Zobacz także: Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem: "Zostałam sama z dziewczynkami"

Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym. Jest zbyt chuda?

Internauci w większości pozytywnie zareagowali na zdjęcie Anny Wendzikowskiej. W komentarzach komplementują jej urodę i zwracają uwagę na piękną, smukłą figurę.

- Pięknie, niezwykle kobieco.

- O jaaa, jestem kobietą i zachwycam się Tobą, boskie zdjęcie.

- Mega fota i mega figura.

Niektórzy zastanawiają się jednak, czy gwiazda nie jest zbyt chuda. Pod postem pojawiły się komentarze zaniepokojonych internatutów.

- Coraz chudsza.

- Za chuda jesteś, ogarnij się!

A wam podoba się figura Anny Wendzikowskiej?