Zamknij

Anna Wendzikowska zabrała córkę do fryzjera. Fryzura 4-latki to prawdziwy hit

Patrycja Chudolińska
03.12.2019 14:53
Anna Wendzikowska
fot. Instagram/aniawendzikowska

Anna Wendzikowska po raz pierwszy zabrała 4-letnią córkę do fryzjera. Włosami Kornelii zajął się ulubiony stylista polskich gwiazd, Bartek Janusz.

Anna Wendzikowska zabrała Kornelię do fryzjera

Anna Wendzikowska z sukcesami dzieli życie zawodowe oraz obowiązki rodzinne. Jest mamą dwóch córek: 4-letniej Kornelii ze związku z Patrykiem Ignaczakiem oraz rocznej Antoniny, której ojcem jest Jan Bazyl.

Prezenterce udaje się nie tylko połączyć dwie kompletnie różne sfery życia, ale również znaleźć chwilę na relaks i odpoczynek. Ostatnio spędziła dzień pełen wrażeń razem ze starszą córką.

Nowa fryzura córki Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska zabrała czterolatkę do Bartka Janusza, jednego z najbardziej znanych fryzjerów gwiazd. Stylista fryzur pochwalił się efektami na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Ania Wendzikowska przyszła do mnie z córeczką Elzą, która poprosiła o grzywkę. Pamiętacie swoje pierwsze wizyty u fryzjera? - zapytał pod opublikowanym kolażem zdjęć.

Fryzura Kornelii jest bardzo modna, a długości włosów mogą pozazdrościć jej nawet niektóre gwiazdy. W grzywce dziewczynka wygląda niezwykle uroczo.

RadioZET.pl/PCh