Zamknij

Anna Wendzikowska zaręczona? Prawdę zdradziła na Instagramie [FOTO]

Maciej Friedrich
05.03.2020 10:38
Anna Wendzikowska zaręczona? Prawdę zdradziła na Instagramie [FOTO]
fot. VIPHOTO/East News

Fani Anny Wendzikowskiej zastanawiali się, czy dziennikarka planuje ślub ze swoim ukochanym. Sama zainteresowana rozwiała wątpliwości w mediach społecznościowych. W pozornie niewinnym komentarzu wspomniała o narzeczonym.

Anna Wendzikowska to jedna z najpopularniejszych dziennikarek stacji TVN, doskonale znana widzom śniadaniowego formatu "Dzień DobryTVN". Specjalizuje się w branży filmowej i często przeprowadza wywiady z aktorami i reżyserami oraz prowadzi relacje z kinowych premier i prestiżowych festiwali. Na swoim koncie ma także udział w "Tańcu z gwiazdami" (2011) oraz rolę w "M jak Miłość".

Fani Wendzikowskiej zastanawiali się, czy gwiazda postanowi zalegalizować związek ze swoim ukochanym. Anna nie afiszuje się swoim związkiem w mediach społecznościowych. Jednak w komentarzu pod jednym z ostatnich zdjęć, świadomie lub nie, wyjawiła informację, która zelektryzowała internautów.

 Anna Wendzikowska topless w wannie. Dziennikarka kusi zmysłowym zdjęciem z Seulu

Anna Wendzikowska zaręczona? Napisała o narzeczonym

Anna Wendzikowska wychowuje dwie córeczki: Kornelię, której ojcem jest Patryk Ignaczak oraz Antoninę, owoc związku z Janem Bazylem. Dziennikarka była mężatką, w 2007 roku wyszła za Christophera Combe, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu.

Wiele wskazuje na to, że Wendzikowska postanowiła powiedzieć "tak" obecnemu ukochanemu. Gwiazda TVN przebywa obecnie na wakacjach i chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z rajskich plaż na swoim profilu na Instagramie. Pod jednym z nich internauta umieścił komentarz.

- Kto Pani robi takie rewelacyjne zdjęcia? Należy zatrudnić na stałe.

- Już zrobione, bo to narzeczony - odpisała Wendzikowska.

Zdaniem większości fanów w ten sposób Anna potwierdziła, że jest zaręczona. Jak widać, uważnym fanom nie umknie żaden szczegół.

Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF