Zamknij

Anna Lewandowska na romantycznym zdjęciu z Robertem. "Miłość" [ FOTO]

Maciej Friedrich
03.09.2020 20:37
Anna i Robert Lewandowscy
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Anna i Robert Lewandowski mają za sobą pełen emocji i ciężkiej pracy rok. Postanowili wybrać się na urlop, a zdjęciem z bajecznych wakacji podzielili się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Romantyczna fotografia całujących się małżonków zachwyciła internautów.

Anna Lewandowska ma za sobą emocjonujący rok, podobnie jak jej mąż Robert Lewandowski. Na świat przyszło drugie dziecko jednej z najpopularniejszych polskich par, a "Lewy" brylował w Bayernie Monachium, zwyciężając ze swoją drużyną w finale Ligi Mistrzów. Nic dziwnego, że Ania i Robert postanowili wykorzystać wolne chwile, by wybrać się na zasłużony urlop. Polski sportowiec dostał wolne od trenera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka i wraz z rodziną wybrał się za granicę, by odpocząć i pływać w urokliwym ocenie.

Anna Lewandowska bardzo często dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie inaczej stało się w przypadku wymarzonego urlopu, jaki spędza z ukochanym mężem. Zdjęcie, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie, zachwyciło fanów. Małżonkowie dawno nie chwali się fanom tak romantyczną fotografią.

 Anna Lewandowska wyretuszowała brzuch? Zdradziło ją zdjęcie Roberta [FOTO]

Anna Lewandowska całuje Roberta Lewandowskiego na zdjęciu z wakacji

Na profilu Anny Lewandowskiej pojawiła się nowa fotografia, na której możemy zobaczyć trenerkę czule całującą Roberta Lewandowskiego podczas kąpieli w błękitnym ocenie. W tle możemy zobaczyć jasne niebo.

- Wakacje. Miłość. Rodzina, Drużyna - podpisała zdjęcie Lewandowska.

Fani, których Lewandowska na Instagramie ma niemal 3 miliony, żywiołowo zareagowali na nowe zdjęcie "Lewej". Nie kryli zachwytu nad uroczym zdjęciem zakochanych. Zdaniem wielu osób Robert i Ania wyglądają na świetnie dobraną parę.

- Miłość.

- Brawo dla Waszych mam, że wychowały Was w takich wartościach. Te Wasze mamy przypominają mi moją i choć życie nie było łatwe, dziękuje, że też wychowałam się w takich wartościach, a teraz przekazuje je moim córeczkom, podobnie jak Wy.

- Ulubiona para - czytamy.

A jak wam podoba się romantyczne zdjęcie Lewandowskich?