Zamknij

Anna i Robert Lewandowscy na walentynkowej randce

Redakcja
15.02.2018 12:10
Lewandowscy na Randce
fot. Instagram

Anna i Robert Lewandowscy należą do osób, które dostrzegają urok świętowania walentynek. 14 lutego postanowili iść na randkę, a zdjęciem pochwalili się w sieci.

Choć walentynki coraz częściej postrzegane są jako święto kiczu i krytykowane za promowanie „miłości od święta”, dla milionów ludzi na świecie są okazją do wyrażenia sobie uczuć. Właśnie wśród tych, którzy obchodzą walentynki, są Anna i Robert Lewandowscy.

To już ponad 10 lat od chwili, kiedy się poznali. Robert od razu zainteresował się Anią, ale ona była jeszcze na dystans. Patrzyła na niego przez pryzmat stereotypu piłkarza, który trochę poćwiczy, a potem nałoży żel na włosy i będzie przeglądał się w lustrze. Mimo wszystko Ania — jeszcze wtedy Stachurska — przełamała się i szybko między nią a Robertem zaiskrzyło. Teraz Lewandowska w pięknych słowach napisała o swoim mężu.

Na Instagramie opublikowała zdjęcie z ich walentynkowej randki. „Miłość emanuje podziwem i dumą, bezpieczeństwem i zaufaniem, szacunkiem i życzliwością. Mój przyjaciel” — pisze trenerka o Robercie Lewandowskim.

Ale Robert nie pozostał dłużny. Pokazał zdjęcie Ani z ogromnym bukietem róż. „Szczęśliwych walentynek — dla mojej inspiracji, motywacji i miłości mojego życia” — napisał piłkarz.

I tego życzymy wszystkim.

RadioZET.pl/SA