Zamknij

Anna i Robert Lewandowscy spędzą święta w Polsce. "Najlepiej". Fani są pod wrażeniem

22.12.2020 18:31
Anna Lewandowska
fot. FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska pochwaliła się wpisem, w którym z ulgą informuje, że razem z Robertem wreszcie wrócili do domu. Święta rodzina Lewandowskich spędzi w Polsce. Fani nie szczędzą miłych słów.

Anna Lewandowska wraz z rodziną kończą bardzo ważny dla siebie rok, zwieńczony wieloma sukcesami, w którym, mimo wszystko, nie zabrakło przykrych momentów. Powodem do dumy dla polskiej "power couple" z pewnością było przyjście na świat ich drugiego dziecka - córeczki Laury. Rok zamyka niezwykle ważne wydarzenie, będące prawdziwym ukoronowaniem pracy zawodowej Roberta, czyli zwycięstwo w plebiscycie FIFA na najlepszego piłkarza świata w 2020 roku.

Wśród momentów przykrych na pewno wymienić można trudne relacje z byłym menedżerem Roberta, które trenerka mocno odczuła na swoim zdrowiu (pisaliśmy o tym tutaj: Anna Lewandowska miała szczękościsk i traciła laktację). Było też sporo przykrych komentarzy w sieci w związku ze znikomą reakcją Ani na protesty kobiet, a także hejt na okładkę z Lewandowską w jednym z kobiecych magazynów.

Zobacz także: Anna Lewandowska reaguje na sukces Roberta. Wzruszające nagranie. "Kochamy cię" [WIDEO]

Anna i Robert Lewandowscy spędzą święta w Polsce

Ten rok powoli dobiega już końca i w związku ze zbliżającymi się świętami także Lewandowscy odczuwają znacznie spowolnienie. Atmosfera robi się spokojniejsza i cieplejsza. Teraz Lewandowscy, którzy na co dzień mieszkają w Niemczech, po ostatnich wydarzeniach wrócili do domu - tego w Polsce. Ania pochwaliła się tym na Instagramie.

"Christmas is coming. W końcu trochę czasu dla siebie, trochę czasu w Polsce" - napisała Ania.

Fani nie kryją radości z tego powodu, że Lewandowscy święta i koniec roku planują spędzić właśnie w Polsce.

"Znam to. Wszędzie dobrze, ale w domu w Polsce najlepiej", "Super się czyta, że mimo wszystko w Polsce najlepiej i że nie zapominacie gdzie są Wasze korzenie", "Korzystajcie Aniu na maksa. Celebrujcie każdą chwilę" - piszą internauci.

RadioZET.pl/AS