Zamknij

Anna i Robert Lewandowscy świętowali rocznicę ślubu. Opublikowali wzruszające zdjęcie

Maciej Friedrich
24.06.2019 11:50
Anna i Robert Lewandowscy świętowali rocznicę ślubu. Opublikowali wzruszające zdjęcie
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna i Robert Lewandowscy to jedno z najpopularniejszych polskich małżeństw. W sobotę, 22 czerwca piłkarz i trenerka świętowali 6. rocznicę ślubu. Z tej okazji podzielili się z fanami romantyczną fotografią. 

Robert Lewandowski i jego żona Anna to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich par. Piłkarz i trenerka doskonale radzą sobie w biznesie oraz w życiu osobistym, każde z nich odnosi sukcesy w dziedzinie, której się poświęciło. Krajowa „power couple” stanęła na ślubnym kobiercu 6 lat temu, 22 czerwca 2013 roku. W 2017 małżonkowie powitali na świecie córeczkę Klarę. W sobotę Anna i Robert świętowali 6. rocznicę ślubu. Postanowili podzielić się z fanami wspólnym zdjęciem. 

Lewandowscy świętują rocznicę ślubu

W niedzielę, 23 czerwca na profilu Roberta Lewandowskiego na Instagramie pojawiła się romantyczna fotografia. Piłkarz wraz z żoną wybrali się do słonecznej Hiszpanii, gdzie świętowali 6. rocznicę ślubu. Romantyczne zdjęcie, na którym Robert całuje ukochaną na tle kwiatów, reprezentant Polski skomentował:

„Szósta rocznica ślubu, dwanaście lat razem. Z tobą Anna Lewandowska jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie”. 

Lewandowscy świętują w położonej nad Morzem Śródziemnym Marbelli, niedaleko Malagi. Jak informuje „Super Express”, w podróż wyruszyli razem z córką i przyjaciółmi. To nie pierwszy urlop popularnej pary. Wcześniej Lewandowscy bawili się w Grecji z Mariną i Wojciechem Szczęsnymi. Nie ma w tym nic dziwnego, za nimi bardzo pracowity rok. Ania nadal rozwija swój doskonale prosperujący biznes, a Robert święci piłkarskie triumfy i szuka nowych wyzwań. Niedawno zdecydował się na wkroczenie na rynek muzyczny i nawiązał współpracę z Donatanem. Po doskonałym sezonie z pewnością należy mu się zasłużony wypoczynek u boku małżonki.

Zagłosuj

Śledzisz życie prywatne Anny i Roberta Lewandowskich?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF