Zamknij

Anna i Robert Lewandowscy w romantycznej sesji zdjęciowej. Udzielili wywiadu niemieckiej „Gali” [ZDJĘCIA]

Maciej Friedrich
24.05.2019 13:07
Anna i Robert Lewandowscy w romantycznej sesji zdjęciowej. Udzielili wywiadu niemieckiej „Gali” [ZDJĘCIA]
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy udzielili wspólnego wywiadu dla niemieckiej prasy. Wzięli również udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Gala”. Opowiedzieli o pieniądzach, wzajemnym wsparciu i kolejnym dziecku.

Robert Lewandowski i jego żona Anna to bez wątpienia najpopularniejsza polska para sportowców. Gwiazdor Bundesligi i utytułowana była zawodniczka karate są małżeństwem od czerwca 2013 roku. Cztery lata po ślubie na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córeczka Klara. Fani z dużym zainteresowaniem śledzą Lewandowskich w mediach społecznościowych oraz czytają doniesienia o nich w prasie.

Choć Lewandowscy od kilku lat mieszkają w Niemczech, dopiero teraz zdecydowali się na udzielenie wspólnego wywiadu niemieckiej prasie. Para pojawiła się na okładce „Gali”, wzięła również udział w sesji zdjęciowej, której efekty możemy obejrzeć na stronach magazynu. Ponadto w wywiadzie małżonkowie opowiedzieli między innymi o planach związanych z kolejnym dzieckiem.

Anna i Robert Lewandowscy w sesji zdjęciowej dla „Gali”

Anna i Robert zdradzili dziennikarzom niemieckiej „Gali”, że ich sportowe doświadczenie przekłada się na zrozumienie w związku. Robert nie ukrywał, że żona bardzo go wspiera i doskonale wie, jak dodać mu sił.

– Anna rozumie moją karierę, a ja jej. Kiedy była zawodniczką karate i brała udział w mistrzostwach, wiedziałem, jak się czuje i czego potrzebuje w tych chwilach. Czasami jako piłkarz czujesz się samotny. Nie jest łatwo wrócić do domu po meczu, niezależnie od tego, czy wygrasz, czy przegrasz, moja żona jest swego rodzaju psychologiem i daje mi siłę, której potrzebuję.

Lewandowscy po raz kolejny opowiedzieli również o swoim szacunku do pieniądza. Choć obecnie są milionerami, nie wyrzucili z pamięci czasów, gdy nie wiodło im się najlepiej.

– Razem z Anią wiemy, jak to jest nie mieć pieniędzy, dlatego mamy bardzo duży szacunek do tego, co posiadamy. Zawsze staramy się twardo stąpać po ziemi.

ZOBACZ: Dlaczego Anna Lewandowska tak dobrze wychodzi na zdjęciach? Znamy sekret

Oczywiście w wywiadzie nie mogło zabraknąć pytania o plany powiększenia rodziny. Narodziny Klary były medialnym wydarzeniem i część fanów spekulowała, że szczęśliwi rodzice zdecydują się na drugie dziecko. Anna Lewandowska potwierdziła, że chcą mieć więcej dzieci. Robert dodał, że nie mają żadnych planów co do liczby potomków. Czyżby w planach było więcej niż jedno?

Zagłosuj

Śledzisz życie Anny i Roberta Lewandowskich?

Liczba głosów:

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram:@saschawobido
Lewandowscy
fot. Instagram:@saschawobido

RadioZET.pl/MF