Zamknij

Anna i Robert Lewandowscy w maseczkach. "To jest bardzo ważny czas"

Patrycja Chudolińska
30.03.2020 15:19
Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy dbają o bezpieczeństwo w czasie domowej kwarantanny. Teraz pokazali zdjęcie w maseczkach i zaapelowali do fanów.

Anna Lewandowska często apeluje do fanów o to, by zostali w domu. Sytuacja w Polsce i pozostałych krajach Europy jednak z dnia na dzień się pogarsza. Ładna pogoda w weekend zachęciła wiele osób do długich, rodzinnych spacerów. Trenerka personalna postanowiła po raz kolejny zwrócić się do fanów z ważną prośbą.

- Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24? My tak, i bardzo nas on poruszył. Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwzględna pomoc i wsparcie. O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy... Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom. Jakkolwiek to zabrzmi - mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas - rozpoczęła wpis na Instagramie.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w maskach ochronnych

Ania Lewandowska do wpisu dołączyła zdjęcie jej i Roberta w maseczkach ochronnych. W komentarzu przyznała, że jest to pewnego rodzaju symbol, który ma zwrócić uwagę na problem. Zależało jej, by obserwatorzy doczytali jej post do końca.

- Zwracam się do moich kochanych obserwujących... Mimo że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach. Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę. Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących, między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy - kontynuowała Anna Lewandowska.

Lewandowscy przekazali niedawno milion euro na walkę z koronawirusem w Polsce. Anna stara się inspirować mamy do różnych form spędzania czasu wolnego z dziećmi w domu. Dzieli się również treningami, które można wykonywać bez wychodzenia na zewnątrz.

RadioZET.pl/PCh