Zamknij

Lewandowscy zarośli podczas kwarantanny. Ich nowe zdjęcie rozbawiło internautów [FOTO]

Judyta Wanicka
06.04.2020 17:14
Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy pokazali, jak wyglądają po kilku tygodniach kwarantanny. Zmianę widać szczególnie na ich głowach. Fanów szczególnie rozbawiła fryzura Roberta, który doczekał się burzy kręconych włosów. 

Rodzina Lewandowskich od kilku dni chroni się w domu przed epidemią koronawirusa. Anna szczególnie musi na siebie uważać, ponieważ jest w 9. miesiącu ciąży i lada chwila może urodzić. Para jednak nie rezygnuje z kontaktu z fanami w mediach społecznościowych. Ostatnio Anna i Robert dodali rodzinne zdjęcie z Klarą i przekazali wszystkim życzenia wytrwałości. Internauci zwrócili uwagę na nowe fryzury sportowców, którzy przez kwarantannę poważnie zarośli. 

Anna i Robert Lewandowscy przeszli metamorofzę 

Po kilku tygodniach siedzenia w domu większość celebrytów skarży się, że nie może odpowiednio zadbać o swój wygląd. Na głowie przybywa włosów i niezafarbowanych odrostów. Niestety na wizytę w u fryzjera przyjdzie wszystkim jeszcze trochę poczekać. Lewandowscy również muszą uzbroić się w cierpliwość. Na ostatnim zdjęciu fani dostrzegli wyraźnie dłuższe włosy u Anny i Roberta. Szczególnie bawi fryzura Lewego, który ma już na głowie burzę kręcących się włosów.

Pod zdjęciem posypały się zabawne komentarze na temat metamorfozy Roberta.

Lewemu fryzjer by się przydał.

Lewy jakie gniazdko już!

Panu Robertowi już się loki kręcą.

Taaaak! Ale kocham go takiego. A ja grzywka na pół twarzy - odpowiedziała rozbawiona Anna Lewandowska. 

Zagłosuj

Lubisz Annę i Roberta Lewandowskich?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw