Zamknij

Antek Królikowski cały w tatuażach. Gwiazdor pokazał zdjęcie z planu filmowego [FOTO]

23.06.2021 15:50
Antek Królikowski
fot. Viphoto/ East News

Antek Królikowski jest jednym z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Gwiazdor podzielił się z fanami fotografią z planu filmowego. Antek pozuje w nietypowej fryzurze, a jego ciało pokryły licznie tatuaże

Antek Królikowski chętnie pokazuje swoim fanom na Instagramie życie prywatne, jak i zawodowe. Tym razem zaprezentował wielbicielom zdjęcie z planu filmowego, na którym pozuje bez koszulki. Ciało Antka pokryły liczne tatuaże. "Poznajcie Kajetana" - napisał Królikowski, dodając zdjęcie w odmienionej wersji.

Zobacz też:  Antoni Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie. Kubicka komentuje. "Nie wiem, czy to dobrze"

Antek Królikowski cały w tatuażach. Gwiazdor pokazał zdjęcie z planu filmowego [FOTO]

Pod zdjęciem Królikowskiego posypały się licznie komentarze. "Dobre", "dobrze ci w rolach niegrzecznych", "po tatuażach widać, że świr", "ale dziary", "czekam, bo czuję, że będzie groźnie" - pisali fani. Z fotografii można wywnioskować, że Kajetan lubi nie tylko tatuaże, ale również jest miłośnikiem francuskiego filozofa i socjologa -Michela Foucaulta.

Królikowski w ostatnim czasie nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Gwiazdor w ubiegłym roku wystąpił aż w ośmiu produkcjach, m.in. u Patryka Vegi. Zresztą Antek jest mocno kojarzony przecież z filmami Vegi. W tym roku fani Antka mogli go zobaczyć w miniserialu Canal+ "Pisarze", który został dobrze przyjęty przez widzów. 32-letniemu aktorowi dobrze wiedzie się również w życiu prywatnym. Ostatnio gwiazdor i Joanna Opozda wrócili do siebie i cieszą się swoim szczęściem.