Zamknij

Antek Królikowski dostał ślubne życzenia od byłej dziewczyny. Ważne przesłanie

09.08.2021 14:48
Antek Królikowski
fot. Piotr Molecki/East News

Antek Królikowski otrzymał życzenia po ślubie od byłej dziewczyny. Laura Breszka wystąpiła w krótkim nagraniu, na którym wznosi toast za parę młodą i przekazuje im kilka ciepłych słów. "Żebyście się po prostu kochali" - mówi aktorka.

Antek Królikowski i Joanna Opozda są już po ślubie. Uroczystość miała miejsce w sobotę, a para mogła tego dnia liczyć na ciepłe wsparcie gości - członków rodziny, bliskich oraz przyjaciół i znajomych z show-biznesu. Spośród znanych osób na ceremonii zabrakło jednak Julii Wieniawy, Kasi Sawczuk czy Laury Breszki. Choć panie od lat są związane z show-biznesem, to prywatnie były dziewczynami pana młodego - nic więc dziwnego, że nie pojawiły się na ślubie swojego eks.

Mimo to jedna z byłych dziewczyn Antka Królikowskiego postanowiła przekazać ślubne życzenia. Laura Breszka zdecydowała się nagrać, jak wznosi toast za parę młodą. Aktorka ma ważne przesłanie dla zakochanych.

Zobacz także:  Joanna Opozda jest w ciąży? Zdumiewające słowa podczas składania przysięgi

Była dziewczyna Antka Królikowskiego gratuluje młodej parze. Laura Breszka wznosi toast

Laura Breszka złożyła Antoniemu Królikowskiemu i Joannie Opozdzie serdeczne gratulacje. Podzieliła się także radami na to, jak tworzyć udane małżeństwo. Nagranie pojawiło się w serwisie JastrząbPost.pl. Widać, że była dziewczyna aktora mocno mu kibicuje i życzy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia.

- Życzę wam, żebyście spędzili ze sobą całe życie! W szczęściu, w miłości, w wierności, żebyście się śmiali do rozpuku co noc. Żebyście po prostu się kochali, byli dla siebie dobrzy i czuli… Na pewno już to macie, więc życzę wam, żebyście byli sobą i kochajcie się - mówi Laura Breszka.