Zamknij

Królikowski i Opozda na romantycznym zdjęciu. Fani: "Antek to wygrał na loterii" [FOTO]

03.11.2020 16:49
Antoni Królikowski i Joanna Opozda
fot. TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski i Joanna Opozda są zakochani i dzielą się swoją radością z fanami. Aktorka i modelka pokazała, jak szczęśliwa para spędza wieczory. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała romantyczne zdjęcie, na którym widać także ich czworonożnego przyjaciela.

Antoni Królikowski to jeden z najpopularniejszych obecnie aktorów, który w ostatnich latach rozwinął swoją karierę między innymi dzięki współpracy z Patrykiem Vegą. Kontrowersyjny reżyser dostrzegł talent Antka, który stał się jego "pewniakiem" jeśli chodzi o obsadę kolejnych filmów. Syn Pawła Królikowskiego wystąpił w kontrowersyjnej "Polityce", mocnym "Bad Boyu", znalazł także angaż w "Pętli". Wiele wskazuje na to, że jeszcze nie raz zobaczymy go w obrazie Vegi.

Antoni ma za sobą kilka głośnych związków, spotykał się między innymi z Katarzyną Sawczuk oraz Julią Wieniawą. Obecnie kwitnie jego relacja z aktorką i modelką Joanną Opozdą, którą widzowie znać mogą między innymi z "Barw szczęścia". Zakochani nie kryją swoje radości i coraz śmielej dzielą się nią z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pojawiły się nawet plotki o zaręczynach Królikowskiego i Opozdy. Aktorka postanowiła pokazać, jak spędza z ukochanym leniwe jesienne wieczory. Naturalne zdjęcie zachwyciło internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Królikowski i Opozda nie oglądają "Tańca z gwiazdami". To przez Wieniawę?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na romantycznej fotografii z pieskiem

Na profilu Joanny Opozdy na Instagramie często pojawiają się fotografie w różnorodnych stylizacjach. Jednak tym razem modelka postanowiła pokazać siebie i swojego ukochanego w naturalnym, domowym wydaniu. Na opublikowanym zdjęciu Joanna i Antoni leżą przytuleni w dresowych spodniach i koszulkach, a towarzyszy im piesek Opozdy.

- Home sweet home - krótko napisała gwiazda "Barw szczęścia".

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci żartobliwie komentowali "leniwą" fotografię zakochanych.

- Tytuł obrazu: „Scena kanapowa z pieskiem” 2020. Selfie na Instagramie, 2020. Zbiory autora.

- Wylegiwanie się co wieczór na kanapie, bez potrzeby tłumaczenia się, to chyba jedyny plus „obecnych czasów”.

- Cudnie dzieciaki - napisał Michał Koterski.