Zamknij

Antek Królikowski i Joanna Opozda są parą. Aktor potwierdził plotki o związku

16.07.2020 19:54
Antek Królikowski
fot. Piotr Zajac/REPORTER/East News

Antek Królikowski i Joanna Opozda są razem. Choć plotki o nowej parze w polskim show-biznesie pojawiały się już od jakiegoś czasu, dopiero teraz aktor oficjalnie potwierdził ich związek. Musiał stanąć w obronie swojej ukochanej.

Antek Królikowski, syn zmarłego gwiazdora "Rancza" Pawła Królikowskiego, jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych aktorów. Odtwórca ról w "39 i pół" oraz "Czasie honoru" nie narzeka na liczbę kolejnych zawodowych propozycji. Szczególną współpracę zawiązał z reżyserem Patrykiem Vegą, u którego pojawia się w niemal każdym nowym filmie. Mogliśmy go oglądać m.in. w "Bad Boyu" oraz "Polityce".

Od dłuższego czasu głośno jest także o życiu prywatnym i uczuciowym Antka Królikowskiego. Jakiś czas temu aktor spotykał się z Julią Wieniawą, jednak ich związek niespodziewanie się rozpadł. Teraz 31-latek przyznał, że znów ma dziewczynę. W wiadomości do "Pudelka" zdradził, że jego nową partnerką jest Joanna Opozda.

Zobacz także: Antek Królikowski nie chciał grać z Julią Wieniawą?

Antek Królikowski potwierdził związek z Joanną Opozdą

Ostatnio na "Pudelku" pojawiła się informacja o awanturze w jednej z warszawskich restauracji. Joanna Opozda, która była na kolacji z Antkiem Królikowskim, miała obrazić kelnerkę, która chwilę wcześniej przez przypadek wylała na nich lampkę prosecco. Jak donosił informator portalu, słowa modelki były na tyle ostre, że obsługująca ich kelnerka opuściła restaurację z płaczem.

Teraz Antek Królikowski postanowił wytłumaczyć, co naprawdę wydarzyło się w lokalu. W rozmowie z "Pudelkiem" stanął w obronie Joanny Opozdy, którą kilkukrotnie nazwał swoją dziewczyną.

- Wyobraź sobie, że w lipcowy wieczór zapraszasz dziewczynę na kolację do restauracji. Jest chłodno, ale siadacie na ogródku, bo jak zwykle jesteście z dwoma psami. Składacie razem zamówienie, po czym kelnerka niechcący wylewa na Was drinki i... Jest dramat! Ubrania: sukienka, koszulka, spodnie - nadają się już tylko do prania, ale wcześniej marzysz o tym, żeby przebrać mokre ciuchy, bo o 22 ciepło już nie jest... Prosisz więc o zapakowanie jedzenia na wynos, płacisz i szykujecie się do ewakuacji. Mimo wszystko obracacie całą sytuację w żart, bo nic innego zrobić już nie można. Od kelnerki oczekujecie jedynie zwykłego „przepraszam”, którego nie słyszycie. Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł... - przekazał wyraźnie zirytowany całą sytuacją aktor.

Antek Królikowski potwierdził swój związek z Joanną Opozdą niestety w dość przykrych okolicznościach. Mamy nadzieję, że w najbliższych dniach będą cieszyli się jednak większym spokojem. Kibicujecie tej parze?