Zamknij

Królikowski i Opozda w zmysłowej sesji. Aktorka pozuje w koronkowej bieliźnie [FOTO]

06.11.2020 10:18
Joanna Opozda
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Antek Królikowski i Joanna Opozda pochwalili się intymną sesją. Dziewczyna aktora zmysłowo odsłoniła dekolt w koronkowym staniku. - Zdjęcie bomba, aż kipi miłością - piszą fani. 

Antek Królikowski i Joanna Opozda należą obecnie do najgorętszych par polskiego show-biznesu. Syn zmarłego Pawła Królikowskiego i gwiazdy "Klanu" Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej zaczął spotykać się z aktorką "Pierwszej miłości" zaraz po zakończeniu poprzedniego związku. Oficjalnie są ze sobą od lipca, kiedy wyszła na jaw ich randka w jednej z warszawskich restauracji. Od tamtej pory gwiazdor "Pętli" i jego dziewczyna często pojawiają się na premierach i pozują do zdjęć na Instagramie. Ale tak odważnej sesji jak ta, jeszcze nie mieli. 

Przed dwoma dniami  Antek Królikowski i Joanna Opozda pochwalili się romantycznym zdjęciem z łóżka. Nie było w nim jednak niczego kontrowersyjnego, bo oboje leżeli w piżamach i towarzyszył im piesek Joanny. Prawdziwa bomba przyszła dopiero teraz. Joanna Opozda opublikowała na Instagramie intymną sesję z Antkiem. Aktorka odsłoniła w niej fragment ciała i zaprezentowała elegancką, koronkową bieliznę. 

Joanna Opozda odpowiada na zaczepkę Julii Wieniawy. Ostra riposta: "Może to ona szuka inspiracji"

Antek Królikowski i Joanna Opozda w zmysłowej sesji 

Gorącym zdjęciem Królikowski i Opozda zareklamowali konkurs, w którym można wygrać zestawy bielizny jednej z marek. Na opublikowanych fotografiach widzimy parę w namiętnym uścisku, próbującą się pocałować. Joanna subtelnie odsłonił ramię i fragment dekoltu, by wyeksponować stanik. Internauci pękali z zachwytu. 

Ty jesteś Królika najładniejszą kobietą - chwalili aktorkę w komentarzach. 

Zdjęcie bomba, aż kipi miłością! 

Widać szczęście. 

Wam też podoba się romantyczna sesja Joanny i Antka? 

Antek Królikowski nakręci film o Pawle Królikowskim? "Ma już gotowy scenariusz"