Zamknij

Antek Królikowski i Nikodem Rozbicki zagrają w jednym z serialu. Będą serialowymi braćmi

18.11.2021 11:01
Antek Królikowski i Nikodem Rozbicki
fot. East News

Antek Królikowski i Nikodem Rozbicki zagrają razem w jednym serialu. Jak donosi Pomponik.pl, były i obecny partner Julii Wieniawy zagrają braci.

Antek Królikowski i Nikodem Rozbicki pojawią się razem na małym ekranie. Były i obecny partner Julii Wieniawy zagrają w serialu Polsatu "Bracia". Jak nietrudno się domyśleć, wcielą się w postaci serialowych braci.

Serial opowiadać będzie o losach czwórki braci. Najmłodszy z nich, grany przez Nikodema Rozbickiego, Adam - ma być muzykiem ze słabością do łamania kobiecych serc. Z kolei Antek wcieli się w Wojtka - bujającego z głową w chmurach kucharza. Na ekranie pojawi się też m.in. Piotr Stramowski oraz Mateusz Kościukiewicz.

Zobacz też:  Julia Wieniawa zamyka biznes. Sukces okazał się klapą? "Po prostu tego nie robię"

Antek Królikowski i Nikodem Rozbicki zagrają w jednym z serialu. Będą serialowymi braćmi

Przypomnijmy, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski spotykali się ze sobą dwa lata. Para rozstała się w 2019 roku. Obecnie aktorka spotyka się z Nikodemem Rozbickim, z którym początkowo łączyła ich przyjaźń. Niedawno gwiazda w jednym z wywiadów zdradziła, że zamieszkała z ukochanym.

"Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy wcześniej nie mieszkałam z nikim, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne. Oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo »dżobów« i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem" - mówiła gwiazda w rozmowie z serwisem Pomponik.pl