Zamknij

Antek Królikowski kończy na razie z dziewczynami. Chce skupić się na karierze

Redakcja
07.02.2019 13:57
Antek Królikowski chce skupić się teraz na karierze
fot. Instagram/Antek Królikowski

Antek Królikowski, po licznych związkach, chce teraz skupić się przede wszystkim na sobie. Jak zdradził znajomy aktora w rozmowie z „Faktem”, Królikowski ma już dość miłosnych rozczarowań, dlatego na razie odpuszcza relacje damsko-męskie.

Antek Królikowski robi sobie przerwę od związków i skupia się na karierze

Antek Królikowski ma na swoim koncie kilka krótszych i dłuższych związków z płcią piękną, głównie ze świata show-biznesu. Po ostatnim związku z młodszą o 9 lat Julią Wieniawą syn aktorskiej pary Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego skupia się na nowych projektach, ćwiczeniach jogi czy podróżach. Ostatnio na jego Instagramie pojawiły się zdjęcia z Indonezji. Aktor postanowił odpocząć od codzienności i polskiej zimy i wybrał się ze znajomymi na egzotyczną wyprawę.

Ponoć Antkowi nie w głowie teraz żadne podboje miłosne. Jak powiedział jego znajomy w rozmowie z „Faktem”, 29-letni aktor na razie odpuszcza sobie związki i chce postawić na własny rozwój.

 – Antek ma na razie dość dziewczyn. Przeżył już tyle rozczarowań, że absolutnie nie spieszy mu się, by znowu się zakochać. Wychodzi z założenia, że dziewczyny to same problemy. Teraz chce się skupić na sobie samym i na karierze  opowiada znajomy Królikowskiego w „Fakcie”.

RadioZET.pl/ Fakt/ SW