Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Antoni Królikowski potwierdza nowy związek. „Moje serce jest zajęte”

01.04.2019 12:24

Julia Wieniawa po rozstaniu z Antonim Królikowskim znalazła pocieszenie w ramionach Barona. Okazuje się jednak, że również Antek odnalazł uczucie. Aktor przyznał w rozmowie z „Faktem”, że jego serce znów jest zajęte.

Antoni Królikowski potwierdza nowy związek. „Moje serce jest zajęte” fot. Instagram:@antek.krolikowski

Antoni Królikowski i Julia Wieniawa byli jedną z najpopularniejszych aktorskich par. Związek 20-latki i 30-latka był głośno komentowany w mediach, a sami zakochani chętnie dzielili się wspólnymi zdjęciami i nagraniami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazało się jednak, że ich priorytety życiowe były inne i ostatecznie we wrześniu 2018 roku i para zdecydowała się na rozstanie. W wywiadzie Julia poinformowała, że rozstali się w przyjaźni i nie żałuje związku z aktorem.

W lutym 2019 roku pojawiły się pierwsze informacje na temat związku Wieniawy z Baronem, jurorem „The Voice of Poland” i gitarzystą grupy Afromental. Choć zainteresowani na początku zaprzeczali tym doniesieniom, wspólne zdjęcia z urlopu w Alpach potwierdziły, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Fani Królikowskiego martwili się, że 30-latek ciężko zniesie widok ukochanej u boku innego mężczyzny. Na szczęście okazało się, że serce Antoniego również zabiło mocniej dla nowej dziewczyny.

Antek Królikowski fot. Instagram:@antek.krolikowski

Antoni Królikowski ma nową dziewczynę

Jak informuje „Fakt”, Antoni jest w związku z młodszą o około 10 lat Kasią, która marzy o karierze modelki. Para nie chce jednak afiszować się ze swoją relacją, tylko w spokoju poznawać się lepiej. Sam aktor lakonicznie opowiedział o nowej partnerce w rozmowie z dziennikiem.

– Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek – podsumował.

Można podejrzewać, że to właśnie Kasia znalazła się na tajemniczej fotografii, którą gwiazdor „Diagnozy” opublikował w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Diagnoza" z Antkiem Królikowskim?

RadioZET.pl/fakt.pl/MF

Oceń