Zamknij

Antoni Królikowski potwierdza nowy związek. „Moje serce jest zajęte”

Maciej Friedrich
01.04.2019 12:24
Antoni Królikowski potwierdza nowy związek. „Moje serce jest zajęte”
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Julia Wieniawa po rozstaniu z Antonim Królikowskim znalazła pocieszenie w ramionach Barona. Okazuje się jednak, że również Antek odnalazł uczucie. Aktor przyznał w rozmowie z „Faktem”, że jego serce znów jest zajęte.

Antoni Królikowski i Julia Wieniawa byli jedną z najpopularniejszych aktorskich par. Związek 20-latki i 30-latka był głośno komentowany w mediach, a sami zakochani chętnie dzielili się wspólnymi zdjęciami i nagraniami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazało się jednak, że ich priorytety życiowe były inne i ostatecznie we wrześniu 2018 roku i para zdecydowała się na rozstanie. W wywiadzie Julia poinformowała, że rozstali się w przyjaźni i nie żałuje związku z aktorem.

W lutym 2019 roku pojawiły się pierwsze informacje na temat związku Wieniawy z Baronem, jurorem „The Voice of Poland” i gitarzystą grupy Afromental. Choć zainteresowani na początku zaprzeczali tym doniesieniom, wspólne zdjęcia z urlopu w Alpach potwierdziły, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Fani Królikowskiego martwili się, że 30-latek ciężko zniesie widok ukochanej u boku innego mężczyzny. Na szczęście okazało się, że serce Antoniego również zabiło mocniej dla nowej dziewczyny.

Antek Królikowski
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Antoni Królikowski ma nową dziewczynę

Jak informuje „Fakt”, Antoni jest w związku z młodszą o około 10 lat Kasią, która marzy o karierze modelki. Para nie chce jednak afiszować się ze swoją relacją, tylko w spokoju poznawać się lepiej. Sam aktor lakonicznie opowiedział o nowej partnerce w rozmowie z dziennikiem.

– Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek – podsumował.

Można podejrzewać, że to właśnie Kasia znalazła się na tajemniczej fotografii, którą gwiazdor „Diagnozy” opublikował w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Diagnoza" z Antkiem Królikowskim?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/fakt.pl/MF