Zamknij

Joanna Opozda jest bardzo zazdrosna o Antka Królikowskiego. Musiał posusuwać zdjęciach byłych

31.07.2020 10:47
Antoni Królikowski
fot. Instagram/Antek Królikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda od niedawna są razem. Okazuje się, że nowa partnerka jest zazdrosna o byłe dziewczyny aktora. Jak informuje "Pudelek", miała kazać mu pousuwać zdjęciach byłych.

Antek Królikowski w ostatnich latach prowadził dość intensywne życie związkowe. Niedawno rozstał się z Katarzyną Dąbrowską, która od razu poinformowała o tym w sieci. Bardzo szybko okazało się, że już jest związany z kolejną kobietą, z którą był już widywany nieco wcześniej. Jest nią Joanna Opozda, modelka i aktorka znana m.in. z serialu "Barwy szczęścia". Para widywana jest na różnych eventach i w klubach, ale okazuje się, że choć wyglądają na bardzo szczęśliwych, ciąży na nich widmo przeszłości. Joanna jest podobno bardzo o Antka zazdrosna.

Joanna Opozda zazdrosna o byłe partnerki Antka Królikowskiego

Jak informuje "Pudelek", obecna partnerka Królikowskiego jest bardzo przewrażliwiona na punkcje Julii Wieniawy, z którą Antek przez dłuższy czas tworzył medialny związek. Kiedy ich drogi się rozeszły, Antek zamieścił na Instagramie specjalny pożegnalny filmik, w którym dziękował Julii za wspólnie spędzony czas. Filmik cieszył się dużą popularnością i miał ponad 10 milionów wyświetleń, ale nawet on zniknął z Instagrama aktora.

"Joasia ma obsesję na punkcie Julki. Kazała usunąć Antkowi stare zdjęcia z Wieniawą z Instagrama i romantyczny film do piosenki "Nie muszę", który zrobił dla niej, kiedy się rozstawali" - cytuje swoje źródło "Pudelek".

Nowa partnerka jest jednak zazdrosna nie tylko o Wieniawę, bo także zdjęcia jego ostatniej dziewczyny zniknęły z jego profilu na Instagramie. Czy to rzeczywiście stało się na prośbę Joanny Opozdy, czy też sam Królikowski uznał, że po prostu przyszedł już na to czas? Trudno powiedzieć, choć źródło "Pudelka" nie ma wątpliwości, że wszystkiemu winna jest Opozda. Antek najwyraźniej stara się za wszelką cenę pokazać jej, że jest tą jedyną, bo ostatnio umieścił jej zdjęcie na tapecie w telefonie.

RadioZET.pl/Pudelek/AS